Přejít na obsah

Dálková světla


kolista

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, bahamut77cz napsal:

Ahoj všem,

 

jsem skoro čerstvým majitelem fábie a zatím jsem to tu nikde nenašel, tak zakládám tohle vlákno.

Mám Fábii II 2008 předFL 1.4Tdi a začala mi blbnout páčka na zapínání vypínání dálkových světel. (tedy ta vlevo pod volantem)

Jde o to, že mi nyní trvale svítí dálková světla...pokud s páčkou trochu pohnu, tak zhasnou ale je to pouze určitá poloha a ne ta původně středová, takže je to určitě v té páčce. (zatím vyřešeno vyndáním pojistky na dálková světla, abych mohl vůbec jezdit)

Poradíte někdo jak páčku vyměnit, zda koupit a kde novou, nebo zkusit bazar, kde je zřejmě velké riziko, že se to tam brzy taky rozbije?

Díky všem...

 

Ahoj.

 

Nejlip kup se origo a novou packu. . Vsechne packy maji stejnou cenu., nezalezi co ona ma ci PP +tempo nebo jen PP nebo jen tempo nebo zadne PP a tempo.  U nekterich verzi packy jsou spojene leva a prava.

U bazaru je taky druhe riziko ze muzes kupit kradene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, TOMUS napsal:

 

Ahoj.

 

Nejlip kup se origo a novou packu. . Vsechne packy maji stejnou cenu., nezalezi co ona ma ci PP +tempo nebo jen PP nebo jen tempo nebo zadne PP a tempo.  U nekterich verzi packy jsou spojene leva a prava.

U bazaru je taky druhe riziko ze muzes kupit kradene.

 

Takže nejprve rozebrat, aby viděl zda jsou spojeneé, nebo ne a podle toho koupím?

Už to někdy někdo rozebíral?

Díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, TOMUS napsal:

Ano.

U F2 FL jsou spojene a pred FL byly dve werze spojene a nespojene.

Ja mam  dodelany tempomat a PP, tak menil jsem packy

 

 

No já mám PP, ale tempomat nemám.

Takže rozebrat a uvidím... Jak se k nim dostanu?

Měl bys nějaký stručný a jednoduchý postup?

Díky moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@bahamut77cz Prace v skodovce stoji kolem 4,5 hodiny servisove. Ja jsem platil par let zpatky 1875 kacek - jen montaż . V polsku kupil jsem krabicu dilu . Bylo tam : packy, kabelaz, RJ, trytki a navod. Tam bylo vsechno. Vymenili mi jednotku za vyssi a novou a vsechno namontovali. Ted' tempomat je levnejsi nez driv.

Budu takhle hodny a dam Ti odkaz na tempomat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...