Přejít na obsah

Kontrolka ABS+výměna žárovky


minimi97

Doporučené příspěvky

Zdravím pánové, toto téma jsem nikde nenašel, proto zakládám nové.

 

Můj problém je tento: od prosince řeším problém při každé jízdě. Kontrolka ABS+ESP(nebo ASR? Nevyznám se v tom tolik) zároveň se rozsvítí i kontrolka žárovek, auto už u mechanika bylo několikrát každopádně nyní je po výměně náboje zadního levého kola (podle diagnostiky) ale problém se nevyřešil. Přijde mi divné že s ABS a druhou kontrolkou s tím související blikne i výměna žárovky. Při minulé návštěvě měněny žárovky jak potkvávací (h7) tak i parkovačky (nejsou led- tudíž odpor neřeším), ve svˇetlech spz ledky od předchozího majitele. Potkal se už někdo s tímto problémem? Bojím se špatného kostření někde v autě, ale po kabelech se mi fakt mechanika posílat nechce. Nějaké nápady? Napětí v autě se bude ještě všude proměřovat, pojistky budu kontrolovat během týdne, ale to by to řvalo už od začátku startu trvale, ne?

 

Díky všem.

 

Fabia II, 1.9 TDI BLS, 2008 po faceliftu.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...