Přejít na obsah

Velkoplošný škrábanec co s ním?


byxick

Doporučené příspěvky

A on už s tím někdo něco dělal. ne? Mohlo by to jít strojově rozleštit. Záleží, jak to vypadá v reálu. Já tohle dělám klasickou excentrickou bruskou s molitanovým kotoučem a mastou od 3M - nejdříve bych zkusil bílou. Když to půjde, tak je to zachvíli hotový, takže ve férové lakovně by to mělo vyjít na několik málo stokorun.

S leštěnkami typu Tempo neztrácej čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to, že s tím někdo něco dělal, já ne. Koupil jsem to auto cca 14 dní zpátky.

Podle oka a hmatu se to někdo snažil rozleštit, bohužel neúspěšně. Z dálky to vypadá jako šmouha a zblízka jdou vidět škrábanečky přesně jak na fotce. Na dotek je to velice hladký. Přijde mi, že se na to ani nechytá prach, kousek výš se na netčené karoserii chytá.

Má někdo typ na férovou lakovnu v Jihomoravském kraji? Brno, Vyškov a okolí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to někdo jen obrousil a nerozleštil to.

Teď jsem se vrátil z místní autolakovny. Pán říkal, že to je na rozleštění. Cena odhadem pět stovek za dvě hodiny práce. To je fér, předpokládám?

Editováno: , autor: byxick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj, ať nezakládám další vlákno, tak to s dovolením šoupnu sem... dnes, při mytí auta wapkou, jsem u masky najel asi blízko a uletěl mi kousek laku (cca 1cm2). Čím to opravit, abych nemusel nechávat celou kapotu přestíkávat?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...