Přejít na obsah

Dílenská příručka, učební pomůcky, schémata, TPI


wirer

Doporučené příspěvky

  • Pawouk umístěno následující téma
  • o 8 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 9 měsíců později...
  • o 1 rok později...

 

Dílenská příručka, učební pomůcky, schémata, TPI

Dielenská príručka, učebné pomôcky, schémy, TPI

 

Sťahujte, používajte, ďakovanie poteší. Upload radšej šírte len môj, aj keď tomu nezabránim....kto chce prispieť, tak správa.

Keďže obľúbené uloz.to ukončilo verejné zdieľanie súborov medzi používateľmi, toto mi prišlo ako vhodná náhrada. Pokiaľ ma nenapadne niečo lepšie. V prípade potreby sa stačí ozvať a skúsim urobiť reupload aj inde...

 

https://mega.nz/folder/06UUABzb#Iw-obeBV8Wlf1Dz33NJcxQ

 

Snmkaobrazovky(977).thumb.png.1e97de6c245478152f14250792401d62.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice není k tématu, ale informace snad prospěšná.

 

Stáhnul jsem podvozek.zip, antivir nehlásil nic. Při pokusu o otevření se kousl počítač, soubor nejde otevřít a celé mi to přenastavilo nastavení pozadí = pouze černá plocha a nešla změnit.  Po několika restartech jsem to rozchodil, nyní projžidom PC zda není někde virus.

 

Stáhnout soubor šel, ale při otevírání se kousnul PC.

Editováno: , autor: Johank Johanka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok díky to mě uklidnilo, zkusím znova :-)),  nevím tedy co se stalo.

Tak problém byl pouze se složkou motor. Všechny šly sthnout  vpohodě, u motoru se znovu kouslo. Restart PC, staženo znova a pak OK.

Asi se nějak chybně stahoval soubor a při otevírání zipu se PC kousnul. Včera mi ještě změnil to pozadí, tak mě to vystrašilo zda nebyl nějaký virus.

Díky

Editováno: , autor: Johank Johanka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked mate niekto navrh na iny server, tak kludne sem alebo do spravy a urobim reupload. kedze ako vsetci vieme, uloz.to skoncilo verejne zdielanie :(

 

podmienka je aspon 30GB free priestoru a daju sa idealne vytvarat priecinky. fastshare a webshare maju obmedzenie asi na 5-10GB, cesky edisk som sa nedocital aky je limit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...