Přejít na obsah

Lakování přístrojové desky / palubní desky


MartinZZ

Doporučené příspěvky

Ahojte,

mám Citigo v základní výbavě, takže obyčejná černá přístrojová deska.

 

Líbí se mi více přístrojová deska v lesklé černé nebo bílé.

 

Zvažuju to buď nechat nalakovat (radši ne, ať se to nemusí celé vytahovat) nebo možná by stačilo to dát někomu kdo dělá wrap?

 

Vyměnit celej díl je problém vzhledem k tomu, že to stojí okolo 8 tisíc.
Zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zakladna "LOW" verzia ma celu palubku z jednehu kusu plastu (tak ako to vidis, tak to vypadne z lisu) , cela je dezenova a robi sa iba cierna. Vzhladom na dezen, bude sa tam blbo nieco lepit.

vymena teda spociva skutocne vo vymene celej palubovky

HIGH verzia ma inu palubovku, na ktoru sa navari diel podla dalsej verzie , od zakladneho cierneho dezenovaneho , cez hladke lakovane az po LED podsvietene s 3D efektom.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

robim na vstrekovni tychto palubiek ?

asi viem co lisujeme

existuje verzia low - vcelku - dezenova, kde sa nic nenavara , ta sa fakt neda oddelit inac ako pilkou

a verzia high kde sa na nejaku triedu navara dezenovy PAD - osobne neviem preco ale mozem sa opytat na montazi preco to tak je

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pri blizsom pohlade na prechod zbadas ci je tam špara alebo len kus hladkeho plastu (širka par mm). Ak je tam špara , tak je to zvarane , zvary su len vnutri, nie blizko viditelnej časti.

čiže na bežovej urcite najdes šparu a ak podobnu najdes na tom čiernom , tak to mas delene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to myslim mam ... ale porad vymyslim jak to sundat bez vyndani cele palubky ... ke vsem tem svarenym kolikum se nelze bez sundani dostat .... jedine vyznacit kde jsou podle druhe, a natvrdo malym vykruzovakem to odvrtat ty zavarene sloupky uz pujdou vyndat-urvat ... pak to kde se clovek dostane prisroubit a zbytek palubky na lepidlo na okna a musi to drzet ...

Nebo te napada jak to jinak sundat bez vyndavani ?

Predpokaldam ze moznost u Vas neco koupit asi nebude ze ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozem Ti v robote pozriet co vsetko nasi sudruhovia na montazi zavarili, pripadne odmerat kde su zvaracie body (pomoze Ti vykres?)

ale dostat to von, bez demontaze palubky ? - neviem. Rozhodne vrtat odzadu aj ked so zakladnym plastom, potom novy priskrutkovat. tzyh bodov tam zas tolko nieje, na malom , vodicovom isto iba 4

co sa tyka predaja dielu - neviem kde to chces zohnat aj ked cena dielu asi nepresiahne 10€ (lakovany) , tak my to pušťame ďalej v zasade iba zmontovane. Toto ako nahradny diel legalne nezozenies. a tiez sa koli tomu nenecham vyhodit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno.... furt doufám, že to půjde nějak přes ten polep... současný plast lesklý není, je to matné + trochu nerovné, má to jemnou texturu...

 

Btw. lesklá přístrojovka s LED osvětlením, to je luxus, to jsem si teda nevšiml, že by mělo CITIGO vůbec v nabídce

Editováno: , autor: MartinZZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...