Přejít na obsah

Přestavba na DLA s řasama xenonu


jtfcobra

Doporučené příspěvky

není -DLA verze A puvodní

  1. Svetla - 3Vx 941 01y A (x=LHD/RHD, y=leve/prave)
  2. jendnotka cornering light - 8U0 941 329
  3. výkonový modul pro denní svícení - 4G0 907 397 Q
  4. řídicí jednotka plynové výbojky - 8K0 941 597 B
  5. osvětlení vozidel pro světlomety - 3V0 941 813
  6. pojistný kroužek pro plynovou výbojku D3S - n/a

DLA verze B nové světla (stejně jako výše, ale má dynamické válce a rolety a obvody pro DRL vousy)

  1. Svetla - 3Vx 941 01y B (x=LHD/RHD, y=leve/prave)
  2. jendnotka cornering light - 4H0 941 329 
  3. výkonový modul pro denní svícení - 4G0 907 397 Q
  4. řídicí jednotka plynové výbojky - 8K0 941 597 B
  5. osvětlení vozidel pro světlomety - 3V0 941 813
  6. pojistný kroužek pro plynovou výbojku D3S - 8P0 941 621

 

 

 

whisker_02.thumb.jpg.5634003492a01c8653177e367c13dda7.jpg

Editováno: , autor: jtfcobra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdřív jsem zkoušel původní 

7P6907357D tam neslo nakodovat 

:

[LO]_mdf_activation: [VN]_not enabled

 

 

tak jsem dal už jinou jednotku pouzitou ze Superb 3 

3Q0 907 338 

 

Jednotky jsem sehnal nové jen : 4H0 941 329  a v těch asi nejsou data.

 

 

 

 

Zkoušel jsem i onlinem načíst kodování a vše proběhlo ok ale kodování stále není ve světlech ( asi něpočítá kodování s DLA)

 

 

 

Editováno: , autor: jtfcobra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...

Ahoj, jdu si pro pomoc/radu .

 

Na Superbu jsem předělal přední obyč xenony na xenony s podporou SLA s koncovým B .

Přehodil jednotky světel + jednu zaměnil za 4H0 .

Sehnal jednotku xenonu 7P6 xxx D  z auta co mělo SLA . 

 

Nakodoval jsem BCM,jednotku asistentů a xenonů.

 

vše je funkční ale nejdou dálkové světla a asistent dálkových světel + stínování .

 

Poradíte někdo co je zapotřebí ještě udělat ? Samozřejmě to nechci zadarmo . 

Díky za každou radu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Sry za blbu otazku, ale prosim vie mi niekto povedat ako funguju tie "riasy"?

Mam Superb 11/2018 s AFS (natacacie, ohranicujuce kuzel, bi-xenon). Maju/nemaju tie riasy svietit? Pripadne kedy?

Apropo da sa na tie AFS spolahnut (rychlost prepnutia stretavacky-dialkove, protiiduce vozidla, obec, atd)? Zatial som mal iba jednu moznost na vyskusanie a oslnil som kamion ktory isiel oproti.

Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zalezi,ci mas svetla iba AFS a funkciu prepinania dialkove stretavacie,alebo mas aj vyssiu verziu s funkciou SLA,ktora dokazu svetla sama prisposobovat/svetelny kuzel/Od toho zavisi,ci riasy svietia,takze podmienkou je svetla s SLA a riasy svietia pri zapnutych xenonoch,po kodovani od niekoho,kto sa v tom vyzna,svietia aj v rezime denneho svietenia spolu s led pasikom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem. Hej pisem ze to ma aj ten ohranicujuci kuzel, cize ma to SLA.

Takze riasy by mali svietit v pozicii stretavaciek, dialkovych...vyskusam...

Kodovania sa bojim nakolko auto je este 3,5r. v zaruke. Rovnako chiptuningu ktory by som chcel dat.. :(

Pisal som Igorovi ci vie autor. servis pri reklamacii zistit hocijaky kodovaci zasah (chcel by som len zopar veci ako napr. plnenie brzd, tlacitko kufra..), ale bohuzial neodpisal mi.

Vyssie spominana otazka k AFS sa tykala SLA ci sa na to da spolahnut....sry zle som sa vyjadril...predsalen som so SIII novacik... :D

 

Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme dohladatelny je kazdy zasah,ale pri beznych veciach,servise to nikoho nezaujima,neriesi to.

Ale ak sa clovek obava,ma pochybnosti,nech radsej o tom ani nerozmysla/myslim dokodovanie veci/Chciet,ale spekulovat a bat sa je zla kombinacia:-)

Ano SLA je spolahlive,ale prave tebou spominany pripad moze byt obcas problem.Ten sofer v tom kamione sedi predsalen vyssie.Ale ved je to stale asistent,tak ak je,alebo tusis problem,ako spravny vodic zasiahnes,mas povinnost zasiahnut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
V 11. 8. 2020 na 9:38, Patrik1971 napsal:

Zalezi,ci mas svetla iba AFS a funkciu prepinania dialkove stretavacie,alebo mas aj vyssiu verziu s funkciou SLA,ktora dokazu svetla sama prisposobovat/svetelny kuzel/Od toho zavisi,ci riasy svietia,takze podmienkou je svetla s SLA a riasy svietia pri zapnutych xenonoch,po kodovani od niekoho,kto sa v tom vyzna,svietia aj v rezime denneho svietenia spolu s led pasikom.

Zdravim. pri jazde sa mi neprisposobuju dialkove svetelnym kuzelom takze predpokladam ze mam len Xenony s AFS. pri zapnutych stretavackach mi riasy tiez nesvietia. je mozne ze niesu pripravene na svietenie? je to vyroba 05/2017.

Dik vopred za info.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 8. 2020 na 22:13, jtfcobra napsal:

Tak už to mám 100% funkční kdyby nekdo chtel rad poradím priapdne nakoduji

Ahoj @jtfcobra,

taky lehce uvazuji nad dodelanim SLA-MDF svetel. Prosel jsem si zdejsi vlakno i vlakno od JR RS na briskoda.net odkud se zde taky cerpalo.

Vse je celkem jasne. Kamera A5 v aute je. Jedine v cem si nejsem jisty je to, ze ve VCDS nevidim jednotku 4B do niz se ma pres VCP nahrat novy data file AFS_WITH_MDF. Je to tim, ze pres VCDS tuto jednotku nelze kodovat a je videt jen pres VCP? Je ten soubor AFS_WITH_MDF stejny pro vsechny pred FL modely SuperB III nebo je potreba si jej sehnat pro konkretni auto podle VIN?

Diky moc za kazde info

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, OnMiT312 napsal:

Ahoj @jtfcobra,

taky lehce uvazuji nad dodelanim SLA-MDF svetel. Prosel jsem si zdejsi vlakno i vlakno od JR RS na briskoda.net odkud se zde taky cerpalo.

Vse je celkem jasne. Kamera A5 v aute je. Jedine v cem si nejsem jisty je to, ze ve VCDS nevidim jednotku 4B do niz se ma pres VCP nahrat novy data file AFS_WITH_MDF. Je to tim, ze pres VCDS tuto jednotku nelze kodovat a je videt jen pres VCP? Je ten soubor AFS_WITH_MDF stejny pro vsechny pred FL modely SuperB III nebo je potreba si jej sehnat pro konkretni auto podle VIN?

Diky moc za kazde info

 

 

 

V praze neni problem parametrizovat

www.skoda-prestavby.cz

 

Pokud budou svetla na aute

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...