Přejít na obsah

Teplota nasávaného vzduchu při testu readiness kodů.


Hermit

Doporučené příspěvky

Ahoj, řeším problém s kolísáním otáček motoru 1.4 mpi 50kw aqw (vím že to se tu řešilo mockrát ale o to tet nejde). Rozhodl jsem se tedy udělat si readiness kody abych zjistil jestli to nemůže být lambda sondami. Postupoval jsem podle návodu a testy (v základním nastavení) proběhly tak jak měli. Když jsem znovu kliknul na readiness tak jsem dostal samé nuly až na lambda sondy. Chvíli jsem se v tom tedy štoural až jsem si všiml že jeden parametr testu neměl požadovanou hodnotu a to teplota nasávaného vzduchu. Ta teplota má být maximálně 60C aby test proběhl jak má ale vag mi hlásil cca 105C (při zahřátém motoru). Neměla by ta teplota více méně odpovídat teplotě okolního vzduchu? A ještě se zeptám jak velký vliv má teplota nasávaného vzduchu na směs a jestli může způsobit chybu 17549 (vím že to se tu už řešilo také a to flashnutím řj, jen mě napadlo jestli to v tomto případě nemůže mít souvislost s tou teplotou).

Editováno: , autor: Hermit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...