Přejít na obsah

Deformované vedení zadního skla


ronall

Doporučené příspěvky

Nedávno jsem si všiml, že mám lehce deformovanou vrchní část vedení skla na levých zadních dveřích. Vím, že se tady už něco takového řešilo a našel jsem i TPI, kde je problém popsaný, ale v horším stavu, kdy je vedení už popraskané, což já zatím sice nemám, ale i tak se mě to moc nelíbí. Chci se zeptat těch, co už podobný problém řešili, jestli byl nějaký problém s reklamací v servisu? Za 14 dní jedu na výměnu oleje, tak to tam chci reklamovat.

1.jpg

2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mně prasklo to gumové vedení u pravého zadního skla v horním rohu (jakoby se tam rozšklebil ten spoj gumy). To bylo cca před rokem a půl. Vyměnili mi to vedení skla.

Před zimou mi to prasklo na tom stejném místě. Jinak to okno ani nestahuju, nebylo to tedy nijak namáhané.

Přišli na to, že ve dveřích (přímo v plechu) jsou drážky (otvory) pro zasazení toho vedení mimo toleranci a to vedení se jakoby vyboulí a časem to praskne.

Poslali dotaz na Mladou Boleslav a ta doporučila výměnu celých dveří. Takže mám nové zadní pravé dveře a OK.

Vše v rámci záruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čo poviete na toto tesnenie alebo co to je na ľavých zadných dverách (prvy obrazok)? tiez je to nejaké zdeformovane. nechapem ako som si to nevsimol uz skôr.

 

na druhom obrázku porovnanie zadne prave dvere.

 

bol som u predajcu, pozrel to prijimaci technik, opytal ako je to stare auto, ci s tym niekto nieco robil, dal mi vizitku, ze na budúci týždeň nech zavolam, ze si to budú musieť nechať tu a pozriet to.

 

IMG_20190517_151408.jpg

IMG_20190517_151450.jpg

IMG_20190517_151426.jpg

IMG_20190517_151420.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 roky později...

Zdravím skupino, tento problém se mě také týká od začátku co mám Fabii. V rámci záruky provedli "opravu" podlepením a drželo to nějaký čas... Teď se chystám auto prodat a samozřejmě oboje zadní dveře mají to těsnění vyskočené. 

Je nějaká cesta jak opravit doma? 

Kolik by mohla stát oprava v servisu? 

Díky! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...