Přejít na obsah

Swing a smartlink


Peppo

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Mám Karoq model 2021 s rádiem Swing 6.5". Při objednání auta mi říkali, že půjde doobjednat drátový Smartlink. Za uvolnění cca 5 tis. Tak jsem auto objednal a chtěl jsem hned uvolnit Smartlink. Prý  mají ve ŠA s tím nějaké problémy ať počkám a  zkusím to v roce 2021 a zase nic. Prostě  při zadání VINu mojeho auta není funkce dispozici  :/  Nevíte kam se mám obrátit

na navigaci by se mi zrcadlení hodilo...

Smartlink.jpg

Editováno: , autor: provit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau, zkus podrzet tlacitko menu nekolik vterin a dostanes se do servisniho menu kde muzes zobrazit podporovane swap kody. aktivacni klic na smartlink se objednava pod kodem 000 054 830A a dokaze to jen autorizovany servis jak uz je uvedeno vyse ve vlakne. resil jsem podobny problem ale servis nedokazal smartlink aktivovat a odkazal me nakonec na infolinku coz byla konecna stanice :(

preju hodne stesti na servis a pevne nervy pri komunikaci s infolinkou...

  • Díky 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě to byla chyba v komunikaci. Nedříve jsem zapomněl a potom jsem mu psal, že bych chtěl uvolnit i SmartLink. Do změny se jim to dávat nechtělo, ale prý nebude problém to aktivovat po dodání auta. Dneska jsem s ním mluvil a prostě Swinq 6,5" jen  model 2021 si musí počkat. Když to bylo z výroby tak tam problém není. Prý mám počkat až na konec 1Q a snad to ŠA uvolní jiné informace nemá. Prý je jedno jestli to je Kodiak, Karoq nebo Fabie, u modelu 2020 není problém, tak se snad ve ŠA na to nevykašlou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
ODPOVĚĎ ŠA
 
Vážený pane Víte,
momentálně uvolnění funkce SmartLink pro Vaše vozidlo není k dispozici. Více informací zdali tato funkce bude uvolněna zatím nemáme.
S pozdravem a přáním hezkého dne
ŠKODA AUTO Infoline
800 600 000
Tak asi tak :(
Editováno: , autor: provit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak v pondělí jdu na uvolnění fukce SmartLink do ŠA. Sice podle VINu to pořád nejde, pouze auta do r.v. 7 2020. Já mám 10 měsíc 2020 a po mém naléhání se nakonec tomu věnovali a zjistili, že by to mělo teoreticky jít :) . Tak je objednáno a v pondělí dám vědět, jak to dopadlo...

Editováno: , autor: provit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Smartlink pracuje dobře. Sice mám starší telefon Hammer, tak není odezva tak rychlá a trochu se hřeje :). Když jsem zkusil půjčený  nový Apple, tak to bylo jiný kafe. Tak vím na co mám šetřit. Zatím  mám stažený Waze, Pdcasts a Spotify . Máte ještě nějaké doporučení jakou použitelnou aplikaci stáhnou? Dík.

Smartlink 2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
V 17. 3. 2021 na 15:47, provit napsal:

Tak nakonec, šel do radia Swing 6,5 " ve ŠA  SmartLink normálně uvolnit ....nevím proč podle VINu píší, že u modelů vyrobené od srpna  2020 nelze aktivovat funkce Smartlink :(   Cena 5670 Kč

Dobrý den,

Mohou se prosím zeptat kde vám nakonec pomohli. Řeším stejný problém a nikdo nic přesně neví.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Dobrý den , vlastním OIII FL 2018

S rádiem Swing 6.5" (barevný displej) BT, usb + sd.

 

Rádio má tlačítko APP/ Hlasové ovládání když jsem na to klik - klasická věta nechte odemknout u svého prodejce. Dojel jsem do Autorizáku s tím že chci aktivovat smartlink a tam mi bylo řečeno, že to nepůjde. Že i když rádio má tlačítko na zapnutí smartlinku že to stejnak nepůjde. Tak nevím setkali ste se stim někdy? Napadlo mě jestli  není aktualizace softwaru celého infotainmentu že jim nepůjde samotnej smartlink aktivovat ale k tomu už jsme se nedostali. 

Dík z případné odpovědi.

102DAD46-411F-4EC2-97E3-39D1CA1819C6.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...