Přejít na obsah

Středová odrazka zadních dveří RS


F16

Doporučené příspěvky

Pomóóóc!!! Když jsem sundal hlavní starou lištu (černou), tak ok. Nasadil novou, taky ok. Ale když chci narazit odrazky, nedotlačím, páč už je tam pod tím kastle a zobáčky tam nevlezou. No přibrousit, chápu, ale když přibrousím špičky z rozevíracích pacek z odrazek, tak nemají za co zapadnout, leda bych ještě vybrousil žlábky na hlavní liště. Podle mě tam není místo směrem ke karoserii, je to moc nalepené, není tam ani milimetr místa na ponechání alespoň kousíčku z těch odrazkových pacek. Tak krajní samozřejmě sedí krásně, vadí všechny další směrem ke středu.

Vypadá to na :

a) vrtání, protože jinak to nebude držet, nezbroušené i zbroušené packy tam nevlezou, budu-li nacvakávat odrazky do lišty, nezachytí se

b) natřít zobáčky odrazek lepidlem, nacvakout do lišty,  nechat zaschnout, pak zabroust, tj. zarovnat a pak celou i s odrazkami lištu narazit

c) nacvakout do lišty,  zabrousit, co to půjde aby odrazky nevypadly, pak celou i s odrazkami lištu narazit, ale nebude to úplně doléhat

d) nevím, nechápu, jak to mohlo někomu jít jenom malým zbroušením pacek :-) Mně to tam nevleze

Jen podotýkám, že zas takové nemehlo nejsem, přestože to tak nejspíš vypadá :-))))

Uf, uf, uf.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moja skúsenosť....ja som odrazky ľavú a pravú nacvakol do čiernej lišty....potom som tie "zobáčiky" poobrusoval tak aby tam ešte držali a v pohode mi to tam išlo nacvaknúť a nič mi nezavadzalo. Neviem čo by Ti tam zavadzalo. Ja som to vymenil za 10 minút aj s rozbaľovaním :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díííky všem zúčastněným na mé výměně! POVEDLO SE!!!!

Nakonec jsem šel cestou, jak psal naposled MAKEL, tj. nacvaknout odrazky, pak zobáčky brousit, co to jde, aby ještě držely odrazky v liště. Nakonec nasunout a dorazit celou lištu.

Pro další, kteří budou mít obavy, posílám pár fotek...

 

1. demontáž původní lišty Háček z gumicuku strčit od dirky na kraji a nebát se a zatáhnout směrem od kufru směrem ven, ne nahoru

2. Po nacvaknutí odrazek do lišty zůstanou krajní packy bez broušení, je tam pro ně místo

3. Všechny ostatní packy zbrousit, co to půjde (hobby bruska posloužila výtečně)

4. Mezi bočními a novými odrazkami zůstane malá mezera, ale nic hrozného

5. Narazit lištu a je hotovo.

 

Ještě jednou díky moc za všechny tipy a nápovědy..

P.S. Pokud bude někdo chtít fotky ve vyšším rozlišení, napište SZ, pošlu.

 

 

demontaz.jpg

krajni_nebrousit.jpg

zbrousit_špičky.jpg

zbrousit_špičky2.jpg

finale.jpg

  • Díky 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, už je to o dost lepší. Přiznám se, že mě k výměně donutily tvoje fotky a žes to zvládl za 10 minut : )))))

Ještě mám objednané atrapy výfuku https://www.tuningcardesign.cz/cz-detail-902231852-.html

Je to nějaké novější provedení XL, S tím už by neměl být takový problém. A přemýšlím ještě nad zadním difuzorem, ale ten má čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...
V 21. 6. 2020 na 9:01, x-man napsal:

nemá někdo namontovanou tu zatmavenou verzi?

Mám červenou barvu a přeci jenom na ni ta červená odrazka úplně ai nevynikne.

 

kdq-ref-rsset-comp4.thumb.jpg.620f093cf57e0208d29eddf0a28117eb.jpgkdq-ref-rsset-comp3.thumb.jpg.95e89a471c2e8f22872150ae22d76363.jpg

Take me to zajima, zda by to tam slo. https://www.obautodily.cz/skoda-kodiaq-rs-zadni-odrazky-rs-set-4-ks-monte-carlo-zatmavene-11761cz2499/

Editováno: , autor: crompl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to Kodiaq Sportline

 

postup máš o stránky před stačí jen vyměnit plast pod dveřmi a koupit odrazky, jde to na všechny Kodiaq modely

 

odrazky jsou z odkazu https://www.obautodily.cz/skoda-kodiaq-rs-zadni-odrazky-rs-set-4-ks-monte-carlo-zatmavene-11761cz2499/

 

spoiler to je tento https://www.tuning-in.cz/skoda-kodiaq-16-sportline-difuzor-zadniho-narazniku.html

 
 
Editováno: , autor: x-man
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...