Přejít na obsah

Spokojnosť s Rapidom


1.4 tsi

Doporučené příspěvky

už jsem si pomalu po 2.500km zvykl i na motor a řazení, nemám větších výhrad k ničemu teda až na to, že jsem dnes jel s klimou a ozývá se to cvrlikání polského kompresoru Sanden co se tady už x krát řešilo. Už vidím tu neochotu při reklamaci, to bude zase keců :wacko:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, 1.4 tsi napsal:

ben06,dúfam,že ti kompresor v pohode vymenia.Mne zatiaľ necvrliká.Skôr mi niečo občas zaškrípe odzadu.:wacko:

to v pohodě nebude, rádi z lidí dělají hňupy. Už před lety i při reklamaci u O1 jsem dost tvrdě bojoval (úspěšně) a nenechal se několikrát odbýt, když garanční ušmudlanec řekne, že nic neslyší a vymýšlím si...... Je tam  pořád ten samý neochotný  nýmand :ble. Péče o zákazníka už skončila prodejem a to si ještě ty *urvy nestyděly samy říct o dobrý hodnocení do dotazníků ŠA.

To skřípání vzadu z podvozku jsem měl při sedání do auta a zatím asi ustalo samo.

Editováno: , autor: ben06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...