Přejít na obsah

Vzduchovy filtr EA111


Marcelius

Doporučené příspěvky

Už mám tedy informaci, že na vlastní díly můžu zapomenout. Tak doufám, že ty jejich svíčky nebudou ty francouzské NGK. Díly chci určitě zpátky, to je jasné. Rád nafotím, to není žádný problém. Dušane, jinak jsi říkal prvně, že ten filtr není takový hnus :-D Na svíčky si sám určitě netroufám, jednak nemám momentový klíč ani ten vytahovák, mám jen strach, že bych tam něco posral. Budu věřit tomu, že si ten prostor u těch svíček nejdříve vyčistí, je tam celkem špína a prostoru málo. Napadlo mě to vyfouknout kompresorem, ale to zase může vletět kamkoliv jinde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měli by to sami v servisu vyfoukat, ale klidně si to pro recht dopředu vyfoukej někde u benzínky na kompresoru sám, když tedy budeš chtít. Nic se nestane, a kam by to jako mělo vletět a co by to mělo udělat?  Je tam jen špína a spadlé mouchy, možná nějaké listí, jinak nic. Můžeš to sfouknout  někde pod vůz. 

To vyfoukání se dělá proto, aby ty nečistoty se ti tzv. nezatáhly do závitu, jinak když spadne nějaká ta moucha, uschlé listí nebo trochu toho prachu do spalovacího prostoru, tak se nic zásadního neděje, stejně se to spálí na uhlík, to by si tam toho musel sypat po lopatkách aby to mělo nějaký zásadní vliv na motor. 

Editováno: , autor: DušanV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říkám, schází mi Vaše zkušenosti. Ještě jednou děkuji. Fotky atd, dám poté do fóra svíčky. Jinak každému komu jsem v práci povykládal příběh o AS který nechal v autě vzduchový filtr 120 000 km tak kroutil hlavou. Já to furt nedokážu vnitřně rozdýchat, koupím auto komplet se servisní historií a bohužel i chybou AS. No nic, život jde dál. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, život jde dál, však časem možná poznáš a pochopíš, jak se dneska pracuje v AS a nejenom tam. Mě snad již nedokáže překvapit vůbec nic. Pokud si na tohle  všechno doma občas  veřejně zanadávám, tak partnerka o mě říká, že jsem pesimista, ale já říkám nikoli, jsem životní realista. 

Optimismus mě v jednání s úřady, firmami, řemeslníky aj. nutně někdy potřebnými institucemi, lidmi, již dávno opustil. 

Naštěstí pořád existují v životě jiné, krásné věci. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...