Přejít na obsah

auto do servisu - na čo dať pozor?


PS1984

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

chcel by som sa spýtať, resp. porosiť o radu na čo si dať pozor, resp. čo ma čaká keď idem auto odovzdať do servisu a zostane tam cca 2 dni. Malo by ísť o výmenu tesnenia pri okne na zadných ľavých dverách (viac tu: https://forum.skodahome.cz/topic/147191-deformované-vedení-zadního-skla/

 

Na čo sa mám pripraviť? - nejaký preberací protokol? čo by malo byť jeho súčasťou? popis závady, počet km?? Mám zabezpečovacie zariadenia VAM (kto pozná vie, že v aute musí byť zasunutá "kazetka", takže tú tam bude treba nechať, v protokole by mala byť zaznačená?)

 

- nechávajú sa v aute doklady - malý technický preukaz, karty od poistenia???

- mali by mi vedieť pri odovzdaní auta do servisu povedať ako bude realizovaná oprava? - v rámci záruky alebo?? - aby som nezostal prekvapený pri prevzatí po oprave

 

prípadne skúste dať nejaký manuál zo skúseností ako to prebieha v servisoch.

 

ďakujem veľmi pekne

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minuly tyzden som to nechaval 4 dni v neautorizovanom,na doporucenie,kde mi robili mierne preliaceny podbeh co mi aj vyhovovalo,nakolko cely tyzden lialo a maximalne korektny,profesionalny pristup,ochotny personal,ktory ma mimochodom upozornil,ze zaruka mi nepada,pokial by som k nim daval auto este v zarucnej lehote.Vydali zakazkovy list s predbeznou cenou,stav km,doklady od auta nepotrebovali kedze klampiarsku dielnu maju v ramci ich arealu.Akurat ma prekvapila ich neznalost co sa systemu VAM tyka,tolko v dnesnej dobe dost preferovanym zabezpecenim.Prebehlo minutove skolenie...nedvihat,neotvarat kapotu bez vlozenia kazetky.A z toho dovodu vazne uvazujem so servisovanim prave u nich,v prijemnom prostredi s velkou presklenou stenou oddelujucou dielnu s office s pohodlnymi kozenymi kreslami ?

20190315_111114.jpg

Editováno: , autor: ritch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...