Přejít na obsah

Diera v podlahe pod pedalmi


bender111

Doporučené příspěvky

stocene to nie je, auto ma nabehane 190000 a ma 4 roky, pravidelny servis podla elektronickej servisky. je zrejme ze ne tom jazdila zena so steklami, lebo normalna topanka by taku dieru nespravila. nasiel som komplet koberec za 2000, ale rozobrat interier bude trochu problem a zrejme si sa vymenu aj vypytaju. skor to spravim tak, ze skusim z vrakoviska zohnat kus koberca a prelepit to tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, CentriFUGA napsal:

Tak jako sorry, ale u tebe bych chtěl kupovat auto, když tam probíhají takovéhle maskovací úpravy, místo toho aby si tam za dvojku vyměnil koberec a měl klid...

ty vies rozobrat a znova zlozit cely interier? ja teda nie a predpokladam, ze to nebude stat 100€, kedze to bude robota minimalne na cely den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co na to říct ?

Taky jsem vozil auta a když se stalo, že auto bralo vodu vlivem špatného těsnění pod hlavou, které taky neumím vyměnit jen tak sám, tak jsem to nechal udělat řádně spolu se srovnáním hlavy a zabroušením ventilů a stálo to sakum prdum 6-7tis.  Nedá se nic dělat, tak si hold trošku ukrojíš ze zisku ... stejně tak jako když prodaná 1,6 75kW začla brát olej. Hold jsem vytopil 8tis a nechal udělat kroužky.  Prostě riziko podnikání. 

A to nebyly 4roky stará auta, ale daleko starší, kde zisk na prodaném autě nebyl zdaleka takový, ale když to byla stará auta, chtěl jsem je prodávat v perfektním stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, bender111 napsal:

ty vies rozobrat a znova zlozit cely interier? ja teda nie a predpokladam, ze to nebude stat 100€, kedze to bude robota minimalne na cely den. 

nemusí se rozebrat celý interiér a není to na celý den - nic ve zlém, ale pokud autům nerozumíš, měl by jsi se poohlédnout po jiné brigádě. Z uvedeného je zřejmé, že je dost nepravděpodobné, že by jsi třeba sám dokázal reálně zhodnotit stav vozu. Nic nenasvědčuje tomu, že by tví zákazníci měli být spokojení, spíš budou pěkně nasraní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vidim, ze vsetci ste tu pobrali prilis vela rozumu. nechapem co riesite ci auto idem predat alebo nie. dal som jednoduchu otazku a vy sa tu navazate co mam a co nemam robit. odkial napriklad wittmann vie, ci sa autam rozumiem alebo nie? mal si niekedy podobny problem?? ja som sa s tym stretol prvy krat, preto som sa tu na to opytal, ale vy tu riesite picoviny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, CentriFUGA napsal:

Ale už jsme ti tu poradili a ty tvrdíš, že to je na den práce rozebrat celý interiér ... 

Tak se tu nerozčiluj. Na zbytek sis paradoxně nahrál tím, že ti je líto investovat nějakou korunu do opravy...

mne nie je luto investovat, ale zase chcem to spravit tak aby to nestalo 500e. ale zrejme to spravim tak, ze si zozeniem koberec a vymenim len cast pod soferom. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...