Přejít na obsah

Zamlžená přední LED světla


lirap

Doporučené příspěvky

U S3 je o tom na fóre rozpísaného dosť...mne osobne sa nerosí, ale servis ti to zreklamuje/vymení/opraví jedine v prípade, že to zarosenie prekáža riadnemu svieteniu a teda osvetľovaciemu kužeľu. Problém je v tom, že xenón ani LED nevytvára teplo ako halogén, takže sa voda neodparí pôsobením tepla. To čo máš ty, to však nezasahuj do svetelného kužeľa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, lirap napsal:

No tohle teda řešit budu, přece se ty světla nemohou takhle zcela standardně potit? Za chvíli to nebude zapocené, ale zelené a plesnivé...?

 

 

 

plesnivé určitě nebudou.

Pravda, nevypadá to hezky, ale na funkci světel to nemá vliv.

A stejně ti to jako reklamaci neuznají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na funkci světla asi ne, ale co blinkry? A o vizuálním efektu ani nemluvím... Prostě tohle si musí výrobce té lampy doladit a ne to házet na fyzikální jev... A mě se to stalo po příjezdu domů po cca 100 km a ne někde po rozjezdu, kde se to má do 5 min. odrosit... viz. příspěvek Pawouka. Karoserie taky nerezaví, byť na ni působí voda a sůl a podle fyzikálních jevů by měla...?

Editováno: , autor: lirap
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 roky později...

Chalani,

vôbec by som sa nebál reklamovať zahmlievanie predných svetiel. Bol som v januári na prvej serviske , svetlá začali zahmlievať postupne (najprv len zľahka zarosenie na spodnom vnútornom okraji, potom aj kvapky, jazdím na AUTO svietenie) a v servise mi ich vymenili obe. Ráno som im auto predal, nafotili, o dve hodiny mi poslali info, že predné reflektory budú vymenené v rámci záruky. Asi je to najmä o prístupe servisu...

x1.jpg

x2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MacBoy předpokládám,že máš auto vyrobené do roku 2020.U těchto světel  dochází k popraskání okrajů... vlivem pnutí z výroby.Časem právě dochází již  k zmíněnému zamlžení světla... a zatékání.Reklamace je opravněná a na místě.

Sám také budu již reklamovat druhé světlo...IMG_20220406_185015.thumb.jpg.cb3ac35e4138d0be29427423d1a4de3a.jpg

Editováno: , autor: davi72
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...