Přejít na obsah

Karoq zadné ukončenie prahov


slavino74

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Hophop napsal:

Přesně v tom místě kde má "marhor" oloupanou barvu , mám už z fabriky nalepenou průhlednou pásku . Ale stejně raděj objednám kryty od číňana , bude to jistota . Je to smutný , že to není doladěný z výroby a musí to napravovat číňani !8CC78C14-D89C-455E-B74A-5CB0261CB972.thumb.jpeg.c60614e72784cfabe11406cd09f144f2.jpeg

Mam tam taky tu průhlednou pásku ale bordel už mam i pod tou páskou. Nechapu že se na to nepřišlo před výrobou Karoqa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky tam mám nalepenou tu pruhlednou samolepku ale po 8 měsícich je již popraskaná a je tam k ničemu. jinak bordel tam je opravdu hned po vyčištění, to bude první misto kde bude koroze. bohužel se toho děsím protože na předešlém autě jsem takové problémy s korozí měl a řešit to v záruce je opravdu na silné nervy. takže i za cenu že ty ochranné lišty jsou hnusné ale pokud tomu bordelu zabrání tak je objednám, jde to namontovat i na vuz co nemá ty plastové lemy blatníku? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, marhor napsal:

Za 2-3 měsíce mám 30 000 km, tak to zkusím reklamovat. Ale není to rez, je to zřejmě odřené od kamínku, který "putoval" dolu. Uvidím, co mi řeknou.

Kdyby to bylo dobře utěsněné dobře tak se tam žádný kamínek nedostane. Já když jsem byl u prodejce reklamovat křivý volant tak jsem se ptal na zadní dveře že se tam drží bordel a ze to bude reznout. Odpověd byla že to mam v záruce a nemam to řešit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, martin8xf napsal:

taky tam mám nalepenou tu pruhlednou samolepku ale po 8 měsícich je již popraskaná a je tam k ničemu. jinak bordel tam je opravdu hned po vyčištění, to bude první misto kde bude koroze. bohužel se toho děsím protože na předešlém autě jsem takové problémy s korozí měl a řešit to v záruce je opravdu na silné nervy. takže i za cenu že ty ochranné lišty jsou hnusné ale pokud tomu bordelu zabrání tak je objednám, jde to namontovat i na vuz co nemá ty plastové lemy blatníku? 

Taky by mě zajímalo. Když ale prohlížím ty obrázky, tak mám obavu, že to na autě bez plastových lemů bude přečnívat. Asi bude muset někdo vyzkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 3. 2021 na 12:57, Hophop napsal:

Přesně v tom místě kde má "marhor" oloupanou barvu , mám už z fabriky nalepenou průhlednou pásku . Ale stejně raděj objednám kryty od číňana , bude to jistota . Je to smutný , že to není doladěný z výroby a musí to napravovat číňani !8CC78C14-D89C-455E-B74A-5CB0261CB972.thumb.jpeg.c60614e72784cfabe11406cd09f144f2.jpeg

Pásku tam mám taky. Jsem zvědav, jak dlouho vydrží, zatím dobrý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po přečtení tohoto vlákna jsem si utvrdil fakt, že VW si potrpí více na detailech než Škodovka. Pro porovnání náš Tiguan. Vnitřek dveří jsem utíral hadrou někdy koncem ledna. V místě, jak se to špiní Karoqu, jsme neměli nic. Pouze pár kapek vody, jde vidět i na této fotce. Zbytek bordelu, co se dostane od podvozku, zachytí lišta, kterou jsem zvýraznil na fotce. Zevnitř auto umývám cca jednou za půl roku. Je to tam krásně čisté. V místě lišty bývá trochu zaschlé hlíny a trávy. Trochu nechápu, proč to tak nemají vyřešené i u Karoqa, když je to typově skoro stejné auto.

 

Tiguan.thumb.jpg.9edd94c6c4ae9d51bcafd3f485cc46aa.jpg   20210317_173238.thumb.jpg.99903739bd73cebcfba5264221f41e9c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Karoqu jde pod auto lišta na dveřích, to problém není, problém je, že tam kde Tiguan má plast kolem podběhu a až potom dveře, tvoří toto u Karoqu s Atecou lem dveří. U WV to tak měl řešené třeba první Tuareg a s další generací přešli na stejné řešení jako u Tiguanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je hlavně v tom, že tam kde má Tiguan lišty, má Karoq pouze gumu.  S tím, že odspodu problém není, bych úplně nesouhlasil, protože po každém dešti je ta spodní guma totálně zasraná a dostává se to i přes ni do zádveří, a to nejen u zadních dveří. To, co jsem  čistil u jedničkové Fábky  jednou za půl roku, musím dělat u Karoqa každý  měsíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 23. 1. 2021 na 18:33, mapo27 napsal:

Kdyby měl ještě někdo o tu plastovou věc do zadních podběhů zájem, tam mám jeden zbytečný pár doma. 😉

 

Edit 16.4.2021: Prodáno.

 

Editováno: , autor: dafro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem taky namontoval tu plastovou věc. Jediné štěstí, že mám černé auto a plastové lemy, tak to tolik nestraší :) Ještě jsem si natřel brzdové třmeny Alkytonem, taky na černo protože mám černá kola. Zítra dám ještě druhý nátěr.

Karoq prahy.jpg

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...