Přejít na obsah

Název výbavy


Rora86

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, ZbyšekSU napsal:

Jestli hledáš výbavový stupeň něco jako Active, Ambition atd. tak tento údaj je přímo na typovém lístku s PR kódy v kufru. Je tam 3-písmenková zkratka výbavového stupně.

Přesně to hledám, štítek jsem si vyfotila, ale jak to z toho poznám, v kterém řádku to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Bezprostředně předcházející příspěvek se necituje - viz pravidla fora.

2. Co takhle sem dát fotku toho štítku? My nemáme křišťálovou kouli.

3. Jak víš, že je to Scout? Jestli tomu tak je, tak tam už žádné další označení výbavy není. Scout je totiž samostatný typ.

4. Na fotce typového štítku je vyznačena zkratka pro danou výbavu - v tomto případě Ambition.

 

2051059467_ttek.thumb.JPG.58538f41391919bf745e5587351c7b86.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pardon, přiznávám, že pravidla jsem nečetla. Fotku mám jen štítku ze zavazadlového prostoru, který je částečně nečitelný, doma jsem koukala, že v servisní knížce je trošku jiný a hlavně lépe čitelný, nafotím, vložím. Scout to píše v závorce, když vložím VIN do dekodéru, který jsem našla tady ve fóru. ?‍♀️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...