Přejít na obsah

Nejde otevřít kryt nádrže


RadaR08

Doporučené příspěvky

Zdravím, přítelkyně má O3 2013 najeto 109xxx a dnes mi volala, že stojí na pumpě a nemůže zničeho nic otevřít kryt nádrže. (auto odemčené) Zkoušela několikrát odemknout - zamknout auto i pobouchat okolí víčka a nic. Já se k jejímu autu ještě nedostal, tak se chci zeptat jak nouzově otevřít nádrž? Co se mohlo podělat? Motorek? Víčko? Je složitá výměna motorku? Moc díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Taky s tím bojuji, výměna je v pohodě jsou na netu videa, stačí povolit jeden šroubek a jde to vytáhnout. Já zjistil na podzim 2018 že mi to nezamyká víčko tak jsem to vyndal promáčklá a do dneška v pohodě. Nyní jsem taky stál na benzince a neuměl se dostat do nádrže, pár zatlačení do víčka a otevřelo se to, ale půjde to ven byly to nervy rezerva svítila [emoji23]174ce9f06c7b6f29c0bc2c156e6f0605.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...