Jump to content
Sign in to follow this  
Oj1337

Jaký typ šroubu drží zámek ve dveřích

Recommended Posts

Dobrý den,

Stala se mi klasická nehoda, ruplo/vypadlo vnější lanko ve spolujezdcovích dveřích, sundal jsem tedy tapec a potřebuju vyndat ven centrál, akorát mi nesedí žadný torx, zkoušel jsem torx 40, ten je o malinko menší než bych potřeboval, 45 je pak už velkej, nebo se nejedná o torx? Je to totiž hodně nestandartní velikost, ale koukal jsem na všechny dveře a jsou osazeny úplně stejným typek šroubů, čím jste toto sundavali vy?

62310691_843805192660846_7929271783247577088_n.jpg

Asi jsem zjistil o co se jedná, měl by to být tisícihran XZN, nevíte někdo jakou velikost?

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
    Sign in to follow this  

• Similar Content

• By D_S
        Prodám Škoda Octavia II, rok výroby 2008, motor 2.0 TDI, 103 kW, motor, karoserie i interiér v dobrém stavu. Servis pravidelný a jen v autorizovaném servisu, pravidelná výměna oleje (15 tis. km), vyměněné turbo. Verze bez DPF. Plně funkční, spolehlivé a pěkné auto. Dlouhodobá spotřeba 5.8 l. Dodám všechny dokumenty včetně záznamů z autorizovaného servisu. Původ ČR, jediný řidič po celou dobu, CEBIA report 5*. Prohlídka dle domluvy na Vinohradech (Praha 3). Dan Š.
      • By kubko423
        Zdravim mam octaviu 1 Elegance RV 2001 a po uzamknuti vozidla cez kluc sa mi automaticky vytiahnu vsetky okna. Neda sa nejak nastavit aby sa nezatvarali ? :D Lebo ked treba vetrat ma to dost hneva
      • By _Denis_
        Prodám originální odtrhovou hranu (spoiler) z Octavie III v barvě bílá Candy (UNI).

Perfektní stav bez poškození, lak takřka 100%. Původně nalepeno (demontováno při lakování 5. dveří - pojistná událost), profesionálně odlepeno strunou autorizovaným servisem. Spodní plocha nese zbytky lepidla v drážce, možno znovu nalepit lepidlem, nebo oboustrannou páskou.  
        PC: 2.000,- Kč + lak (3.000,- Kč).
        Nyní prodám za 990,- Kč

Zájemci prosím pište SZ, nebo volejte. Dotazy rád zodpovím.
        Osobní předání možné na Frýdeckomístecku a po dohodě výjimečně také blízké okolí, jiné lokality možno pokrýt Českou Poštou.
      • By _Denis_
        Prodám 3-ramenný kožený volant pro vozy Škoda s multifunkcí - původem z Octavie III.

Perfektní stav, najeto cca 40.000km. 2 povrchová poškození kůže, jedno vlevo, druhé dole (viz. foto). Plně funkční multifunkce bez jakéhokoli "oleštění".
        Prodávám bez rámečku a bez airbagu.
        Původní cena 3.500,- Kč za volant a 3.000,- Kč za multifunkci.
        Nyní 990,- Kč za volant a 1.490,- Kč za multifunkci.

Zájemci prosím pište SZ, nebo volejte. Dotazy rád zodpovím.
        Osobní předání možné na Frýdeckomístecku a po dohodě výjimečně také blízké okolí, jiné lokality možno pokrýt Českou Poštou.