Přejít na obsah

Kde se šetřilo


bobanHTP

Doporučené příspěvky

Kabel se da koupit kdekoliv za par drobnych, spis bych se bal te USB-C zasuvky, je mala, pidi konektory, vlhkost, oxidace, spina, prach ktery tam muze napadat se bude blbe cistit. Ty zadni taky  az je deti parkrat smejknou zablacenyma botama :) Za me je to demence, jako jo USB-C jo, ale kdyz uz sou tam dva jeden z nich mohl byt klasicke velikosti USB-A.   Dale je otazkou zda taky nabiji stale i pri vypnutem motoru a vypnutem zapalovani. Nevi nekdo ? Aby pak stejne clovek neskoncil u nabijecky do zapalovace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, bicista napsal:

Kabel se da koupit kdekoliv za par drobnych, spis bych se bal te USB-C zasuvky, je mala, pidi konektory, vlhkost, oxidace, spina, prach ktery tam muze napadat se bude blbe cistit. Ty zadni taky  az je deti parkrat smejknou zablacenyma botama :) Za me je to demence, jako jo USB-C jo, ale kdyz uz sou tam dva jeden z nich mohl byt klasicke velikosti USB-A.   Dale je otazkou zda taky nabiji stale i pri vypnutem motoru a vypnutem zapalovani. Nevi nekdo ? Aby pak stejne clovek neskoncil u nabijecky do zapalovace.

 

kolik lidí čistí konektory jako takové? Ono předhnaná údržba spíš tu oxidaci způsobí a dvojí zapojení kabelu udělá lepší práci... jelikož to bude napojeno na radio, v pčípadě nabíječky tam bude ovládání přes spínané napětí, není to hloupá 12V zásuvka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

zakoupil jsem skalu 2020 , předtím fabia III  2018 oboje style

 

malinko jsem koukal, kde se šetřilo a co se mi zdá horší oproti Fabii

 

 

1. skala hraje mnohem hůře.  není tam virtual subwofer , celkově poslech je o 50% horší jak FIII s VS !!!

2. zadní plato je z kusu papundeklu, je strašně lehké (ničemu to nevadí, ale je to divné)

3. přihrádka na brýle , oproti mechanismu zavírání na fabii, mi přijde jako z číny 

4. zmíněná loketka - nechápu 

 

 

naopak plusy 

1. auto je podvozkem a hlučností motoru do kabiny o třídu jinde,  což ale bylo předem jasné

2. osvětlený prostor pod nohami a lišty na palubce (super)

 

 

dnes jsem si všimnul, že každé zrcátko odráží ráno auta za mnou jinou barvou, levé má okraje okolo , pravé ne. 

pravděpodobně je jen levé stmívací , nebo někdo pravé měnil a dal  obyč  :-/

 

další poznatky vstřebávám

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Citovat
před 9 hodinami, Vojta.MM napsal:

Já jsem si zase všiml, že scala styl co mám objednanou už nemá zadní top led světla,...

To by mě zajímalo, zda v mé konfiguraci Style 2021 tam TOP led zadní světla budu mít, když jsem auto objednával v září 2021.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Vojta.MM napsal:

Já jsem si zase všiml, že scala styl co mám objednanou už nemá zadní top led světla, ale pouze základní led zadní světla. Štvalo by mě, kdyby alespoň nebyly komplet led.

Řešil to @Jan R. u sebe v tématu. Viz obrázek z jeho profilu. A pokud je to stejné, jak to bylo, což určitě bude, tak to komplet LED není. 

 

Screenshot_20220411-150047_Samsung Internet.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto jsem objednával v říjnu 21, SCALA 1,5 Style, TOP LED  světla mám v objednávce, co jsem se předminulý týden bavil s majitelem jednoho ŠA servisu, tak zadní prý jen už pro Kamiq, v květnu se stavím za dealerem, jak to vypadá, nespěchám , do konce března 23 mám firemní O3 k dispozici., potom důchodce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak pokud je zrušili, tak to mě teda vážně stvou. Zvlášť, za ty peníze co to teď stojí. Před dvěma letyjsem tátovi objednával tu samo co jsem letos objednával já a je tam nárůst skoro 60000, - a ještě budou ocesavat výbavu a ještě doba dodání přes rok. Ona ta zadní světla mi jsou celkem fuk. Jen o za tyhle peníze bych nerad mix leden a halogenů.😥 Ledky nepraskaji ( nebo je aspoň to poškození méně pravděpodobné)🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 11. 4. 2022 na 21:02, radek253 napsal:

Auto jsem objednával v říjnu 21, SCALA 1,5 Style, TOP LED  světla mám v objednávce, co jsem se předminulý týden bavil s majitelem jednoho ŠA servisu, tak zadní prý jen už pro Kamiq, v květnu se stavím za dealerem, jak to vypadá, nespěchám , do konce března 23 mám firemní O3 k dispozici., potom důchodce.

Ahoj, Auto mám objednáno 09/21, a vyrobeno bylo cirka před týdnem, dnes jsem se na něj šel kouknout než bude hotový a rozbalený, a TOP LED zadní světla má. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...