Přejít na obsah

SmartLink, Care Connect


Doporučené příspěvky

Koupil jsem si Scalu ve Stylu a měl bych 2 dotazy. Na platformě škoda connect mám možnost koupit Care Connect na rok ale je u toho poznámka, že nemusí fungovat v závislosti na výbavě. Když mám Bolero tak by to fungovat mělo ne? aspoň takhle to chápu když mám i v autě možnost různé funkce CC vypínat a zapínat.

 

Mám Smartlink a Iphone Xr, po nějaké době (cca 10 min) se mi vždy auto a mobil rozpojí a už nejde napojit zpět, nemáte někdo stejný problém? zajímalo by mě jestli je chyba v kabelu nebo jinde, na mobilu by vše mělo být povoleno aby nedocházelo k vypínání usb po určité době atd. Vždy to ale píše že připojení s mobilem selhalo, už se mi to stalo i přes bluetooth. 

 

Díky moc! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle konfigurátoru lze Care Connect dát i na Bolero, ale u toho bych se radši zeptal prodejce.

 

Jestli-že se ti to odpojuje dokola po stejném časovém úseku po zapojení, tak to asi bude mobil (zkus nastavit viditelné bluetooth stále).

Smartlink přes bluetooth ještě prý nefunguje, protože škoda bude dělat ještě aktualizace software prý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra bych měl jet za prodejcem tak se zeptám. 

 

V práci mi bylo řečeno, že mám koupit originál apple kabel a pomohlo, během 2 hodin vypadl jen 1x :) pokud příjde aktualizace tak věřím že to bude už ok.

Smartlink+ je přes wlan, přes bluetooth si myslím že nepůjde, bezdrátová verze je jen pro android, apple musí mít kabel.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎04‎.‎06‎.‎2019 na 22:41, Mics0d napsal:

viditelné bluetooth stále).

Smartlink přes bluetooth ještě prý nefunguje, protože škoda bude dělat ještě aktualizace software prý. 

 

SmartLink+ přes bluetooth ani fungovat nebude.

- od začátku funguje přes kabel

-  Scaly za příplatek i přes Wifi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Habi001 napsal:

 

SmartLink+ přes bluetooth ani fungovat nebude.

- od začátku funguje přes kabel

-  Scaly za příplatek i přes Wifi

 přes wifi jen pro android :/ 

 

Každopádně originální kabel funguje skvěle a Care connect do mého auta teda jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já si připlatil ze bezdrát Smartlink+, tak doufám že to bude ve spojení s Amundsenem bude fungovat. Jestli ne, tak to budu chtít za 0 Kč. 
Jestli máte Bolero, tak je možné, že to (v rámci Apple CarPlay) nepoběží, bo tam nebude WLAN.... resp. bude tam obyčejný Smartlink.

image.thumb.png.6db395933c27b995ba62b57fceeb3f9b.png

Editováno: , autor: Michal Tvrdík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Michal Tvrdík napsal:

Mám právě iPhone s bezdrát nabíjením - takže žiju v představě, že tam nikde nebude muset plandat kabel - od toho jsem si za ten bezdrát připlatil.
Návod tvrdí, že by to jet mělo, tak doufám, že na tom Škodovka mákne...

 

Tohle není o Škodovce, ale o Apple

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

U mě Android Auto přes kabel funguje bez problémů, ale zkoušel jsem SmartLink a zde mi neustále píše, že spojení selhalo. Telefon (Xiaomi Pocophone F1
OS: Android 9 PKQ1.180729.001) jen krátce vibruje a nespojí se. Napsal jsem na podporu SA a odpovědí je, že můj telefon není v seznamu podporovaných telefonů https://mirrorlink.com/phones a je tedy logické, že mi to nejde a ani to řešit nebudou. 

Tak jsem odpověděl, že nejnovější telefon v seznamu je z roku 2017 a Škoda Scala není ani v seznamu podporovaných aut. Předpokládám, že kdybych si od kolegy půjčil telefon, co je v seznamu, tak mi odpoví, že mé auto není v seznamu, takže mám stále smůlu.

 

Super přístup toto... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledně MirrorLink, měl jsi zapnuté USB debugging atd. v developer options? Viz odkaz.

Je potřeba umožnit nainstalovat část aplikace z rádia do tvého telefonu. Oficiálně podporované telefony toto udělají rovnou a ostatním by se mělo dát takto pomoct:

https://en.miui.com/thread-559658-1-1.html

Zkus a dej vědět, jestli to zabralo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Zbyneek Studený napsal:

Muzete mi nekdo vyfotit kde je ten WLAN mel jsem auto v servisu kvuli zamrzani displeje a prehraly softwer mam pocit ze uz tam WLAN neni

Tady je fotka.... ale stalo se mi ze to taky zmizelo dal jsem to do tovarniho nastaveni a nabehlo to znova. Omlouvam se za kvalitu fotky.

20190719_131807.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...