Přejít na obsah

SmartLink, Care Connect


Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, PeWe napsal:

@Zbyneek Studený a jaké číslo softwaru máš ? minulý týden jsem přebíral auto a já mám 0461 .

@Miho3  tak já mám WLAN pro smartlink+ součástí paketu connectivity a také nevidím wifi na mobilu .

Jak jsem psal dal jsem to do tovarniho nastaveni a wifi sem rozbehnul uz ji vidim na mobilu (samsung A5 2017) a dokazu se i prihlasit ale ale zrcadleni telefonu se mi nepodarilo. Mam jeste jeden telefon vodafone a ten wifi vubec nevidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak doplním info provedeno tovární nastavení pro systém a telefon a BT . Přesto Huawei P10 lite , wifi vozu nevidí. V práci kolegy Samsung neznamá verze taky ne.

Vytáhl jsem ze skříně a zprovoznil moji starou Xperii V a  wifi je vidět a lze se připojit ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Nazdarek chlapy mam stejny problem mam scalu zplatil jsem za bezdrat nabijeni a smarlink+ Najdu wifi pripojim se ale nesputim careplay funguje my to jenom pres kabel iphon mam v listu kompatibility a stejne my to nespoji s careplay dnes 15.8 prehrany soft a stejne nic nevym treba delam neco spatne ale podle navodu se proste pres wlan s careplay nespojim nema nekdo nejaky tip co delam spatne 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Včera v autosalonu, když jsem testoval Mirrorlink na svém A3 a po marných pokusech po USB jsem si postěžoval, že škoda že to moje nové auto nebude mít WiFi Smartlink, že by toto odpadlo, mě prodejce ubezpečil, že ano odpadlo, ale protože to taky vůbec nejde ... ptal jsem se ho proč to prodávate, když je to nefunkční a on jen krčil rameny a že prý někomu to již fungovalo a že určitě to vývojáři napraví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 20. 9. 2019 na 6:48, Klfree napsal:

Včera v autosalonu, když jsem testoval Mirrorlink na svém A3 a po marných pokusech po USB jsem si postěžoval, že škoda že to moje nové auto nebude mít WiFi Smartlink, že by toto odpadlo, mě prodejce ubezpečil, že ano odpadlo, ale protože to taky vůbec nejde ... ptal jsem se ho proč to prodávate, když je to nefunkční a on jen krčil rameny a že prý někomu to již fungovalo a že určitě to vývojáři napraví

prý nekomu to uz fungovalo :D super hlaska.... pry nekdo videl i yetiho :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
před 1 minutou, Milda.J napsal:

A internet boleru poskytuješ?
(Usb stick, nebo sdílení dat s mobilem)

No Bolero neumí přijímat WIFI z telefonu ono ti udělá WLAN pro telefon. Když se ale připojím telefonem na WIFI auta, tak to v telefonu u daného připojení píše že jsem připojen k síti, ale že síť nemá internet.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ááá v tom bude chyba.
Pokud chceš data pro Bolero musíš mu je poskytnout buď nasdílením dat usb kabelem z mobilu, nebo využít
https://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/lte-carstickpro-000051409fx
Ta položka kterou využíváš ty, slouží k sdílení dat s posádkou (internet pro hodné děti:-) ) ... ale nejdřív musíš mít co sdílet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už také nevím, co mám více udělat, abych spojil mobil resp. AA s infotaimentem Bolero bezdrátově.. Pořídil jsem si Samsung S10, dle Googlu patří mezi ty, které to umí.. AA mně napíše, že wi-fi vidí.. (Samozřejmě povolené ve vývojářském režimu) V mobilu v historii připojených sítí mám síť My_Skoda, tak jak je nazvaná v oddílu WLAN... Ale když kliknu na připojit AndroidAuto, tak po chvíli vyběhne, že spojení selhalo... Ten Samsung má možnost i MirrorLink - přes kabel. Stáhlo si to při připojení nějaké aktualizované ovladače, ale pak to stejně napíše, že se nelze připojit.. Jinak - přes kabel - jde AA naprosto bez problémů. tedˇ ve verzi 4.9.... Fakt jsem z toho už na nervy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ano, ale je to k ničemu. Jelikož wifi auta se hlásí že nemá přístup k internetu a také se to často odpojuje s tím že Scala napíše že signál wifi není kvalitní.

Jak to funguje těm co jim to jde bezdrátově ? Jste online tzn. že máte waze nebo mapy online a chodí vám třeba zprávy z messengru ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Michal Tvrdík napsal:

@Mirdako - zkus vypnout a zapnout telefon. Mně tu hlášku telefon (sice Apple) taky po navázání psal, ale po zap/vyp to už šlape furt bez problémů.

 

Děkuji za tip, ale nepomohlo to.. Pouze mně podařilo zprovoznit Mirrorlink, což před tím také nešlo... Ale samozřejmě přes kabel. Tím pádem jde i Sygic, ale to není, co bych chtěl. WLAN nikoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, PeWe napsal:

@Franta Novak jo mě , jedu na Samsungu S10e jak jsem psal v tématu Android Auto , ted samozrejme na nejnovější verzi ..

 

Já jsem ten odkaz viděl, mám to nastavené stejně, teď mám tedy verzi AA 4.9 a nepřipojí se to... Prostě neustále - Spojení selhalo... Restartoval jsem mobil, restartoval jsem Bolero a nic.. Tak fakt nevím. Ještě zkusím AA úplně odinstalovat a nainstalovat znova... Ještě se zeptám - v těch obrázcích to není viděl, ale v nastavení AA je hned nahoře : omezit WiFi a je to defaultně přepnuté do polohy Ano. Je toto v pořádku? Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Lu82 napsal:

Mě ano, ale je to k ničemu. Jelikož wifi auta se hlásí že nemá přístup k internetu a také se to často odpojuje s tím že Scala napíše že signál wifi není kvalitní.

Jak to funguje těm co jim to jde bezdrátově ? Jste online tzn. že máte waze nebo mapy online a chodí vám třeba zprávy z messengru ?

 

Já si tedy nejsem jistý, že Waze bude bude fungovat na wifi z auta. Aby Waze šlapalo, tak je potřeba mít zapnuté data v mobilu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Mirdako napsal:

 

Já si tedy nejsem jistý, že Waze bude bude fungovat na wifi z auta. Aby Waze šlapalo, tak je potřeba mít zapnuté data v mobilu...

No to ale přeci nelze pokud jedeš na wifi z auta aby ti v telefonu běželi i data z mobilu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...