Přejít na obsah

SmartLink, Care Connect


Doporučené příspěvky

před 27 minutami, PeWe napsal:

@Mirdako tady máš moje fotky nastavení , ale i když vím že jsem tak někde viděl vypnout wifi , asi jsem včil slepý .

 716719205_Screenshot_20200101-151547_Android_Auto1.thumb.jpg.5df78e7ad986715b556b17c823d68d73.jpg2116417857_Screenshot_20200101-151600_Android_Auto1.thumb.jpg.ae28b630509b17214d2cbd429717c576.jpg2105734631_Screenshot_20200101-151611_Android_Auto1.thumb.jpg.407b26d4fe313ede4df60276b737f8b1.jpg

Díky moc. Já to tam mám hned jako první položku v Nastavení - Obecné... Ale je možné, že je to ve v. 4.9 nové. To už si nepamatuji. Jinak to tam mám nastavené stejně, jako ty. Teď jsem ještě vyresetoval ty data, jak jsi také psal a uvidím.. Jinak pak už zkusím opravdu uninstall a install.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Lu82 napsal:

Mám Bolero a esim používají jak Bolero, tak Amundesen. Akorát s tím že u Amundsenu můžeš udělat ze svého mobilu hotspot a nebo i dokupovat datové balíčky pro esim.

 

Aha.. Ale já byl přesvědčený, ža ta eSIM u Bolera je pouze eCall a ne na WiFi. To byla možnost získat v nějaké příplatkové výbavě?  Protože ani paket Connectivity to nenabízí.. WiFi jen s Amundsenem.. Ale asi se pletu..

Editováno: , autor: Mirdako
Doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, PeWe napsal:

@Mirdako jsem tele :( ,  jsem vypl režim vývojáře před screenováním obrazovek , ještě tam musíš mít položku bezdrátové promítání...

361861011_Screenshot_20200101-160341_Android_Auto1.thumb.jpg.ff58cc814c2e0a2918f79205a40c99ef.jpg

 

Jasně, díky. To mám tam také tak... Ale mne zajímá ta položka úplně jako první, nahoře s názvem: Omezit WiFi a poučení: Vypnout WiFi, když bude aplikace AA spuštěna v telefonu nebo přes port USB v autě. A defaultně tam mám nastavené Ano. Asi to tak má být, ale rád bych měl jistotu, že to máš také tak. Jinak podle těch sceenů mám to nastavené uplně stejně. A díky moc za snahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Mirdako napsal:

 

Aha.. Ale já byl přesvědčený, ža ta eSIM u Bolera je pouze eCall a ne na WiFi. To byla možnost získat v nějaké příplatkové výbavě?  Protože ani paket Connectivity to nenabízí.. WiFi jen s Amundsenem.. Ale asi se pletu..

Mám ve výbavě paket conectivity a tam je digitální panel, bezdrátový smart link, bezdrátové nabíjení a škoda connect

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Kuchar7 napsal:

Potřebuješ rádio s aktivním Smartlink a třeba Android 5+ telefon s aplikací Android Auto a data.

Připojení telefonu kabelem je většinou bez problémů pokud je splněno to co je zde už popsáno tzn. V autě musí být Smartlink a potřebuješ telefon do kterého si do instaluješ Android Auto nebo Car play (iphone).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Lu82 napsal:

Připojení telefonu kabelem je většinou bez problémů pokud je splněno to co je zde už popsáno tzn. V autě musí být Smartlink a potřebuješ telefon do kterého si do instaluješ Android Auto nebo Car play (iphone).

tak jestli to je tak tak opraavdu nechapu co se tady porad resi ? vzdyt to musi fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ked tu riesite veci ktore by fakt mohli fungovat automaticky skusim sa aj ja popytat. Ja mam to zakladne radio s najmensim displeyom a iPhone 5s, prepojenie cez kabel mi funguje a apky co podporuju CarPlay frcia. Bezdrotove pripojenie nemam. No chcel by som nejako rozbehat mirror link a to netusim ako :c( Skusal som aj mobil s androidom, no netusim co instalovat a co spustit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Mirdako napsal:

 

Já si tedy nejsem jistý, že Waze bude bude fungovat na wifi z auta. Aby Waze šlapalo, tak je potřeba mít zapnuté data v mobilu...

 

před 4 hodinami, Lu82 napsal:

No to ale přeci nelze pokud jedeš na wifi z auta aby ti v telefonu běželi i data z mobilu. 


Vestavěná eSim si v základu povídá s okolním světem pouze pro účely Škoda Connect atd. Waze a další věci si tahají data přes simku v mobilu. Aby to jelo přes vestavěnou eSim, je potřeba evidetně opět zaplatit, viz web:

 

image.thumb.png.aa60197dc6e92a583eaf334fab5199ae.png

 

Btw. koukám že je tam hláška že Apple zařízení mají stejně smůlu. Otázka je, jak je u nich pojem "současnost" časově dlouhý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, PeWe napsal:

@Mirdako hele teď mě napadlo kouknout na fotku z října.  já to měl tehdy  deaktivované aby to bylo šedé , teď ale netuším proč ji já už nemám a nevidím .

Že by to mělo vliv že už mám android 10 fakt netuším . 

 

Odkaz na fotku . WIFI - FOTO

 

Aha. Tak to je přesně ono.. Já to tam mám povolené. Tak to ještě zkusím, co to udělá, když to taky zakážu.. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, všem děkuji za cenné rady, obzvláště PeWe za trpělivost, protože už mně Waze, Spotify  atd. na Boleru jede bez kabelu... :-) V mém případě pomohlo odinstalovat AndroidAuto a znova, tu samou verzi, opět nainstalovat. Možná, že ta původní byla postupné upgrady ze 4.5, nevím.. Každopádně to pak hned naběhlo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Mirdako napsal:

Pánové, všem děkuji za cenné rady, obzvláště PeWe za trpělivost, protože už mně Waze, Spotify  atd. na Boleru jede bez kabelu... :-) V mém případě pomohlo odinstalovat AndroidAuto a znova, tu samou verzi, opět nainstalovat. Možná, že ta původní byla postupné upgrady ze 4.5, nevím.. Každopádně to pak hned naběhlo..

Jak si dostal data na eSIM Bolera ? Že ti jde Waze a Spotify bez drátů ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Lu82 napsal:

Jak si dostal data na eSIM Bolera ? Že ti jde Waze a Spotify bez drátů ??

Vždyť já se vůbec o eSIM nebavím a ani jsem se nikdy nebavil.. Já jsem zprovoznil AndroidAuto, co mám v mobilu, aby se mně zobrazovalo na infotainmentu auta - bez kabelu, přes WiFi. Všechna data, tím myslím pro Waze, nebo to Spotify, jdou z datového připojení mého mobilního tarifu.. Google Maps ale jede bez dat - offline.. S tím nemá eSim nic společného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wifi nerovná se internet/data. Wifi je komunikační kanál, který může přenášet data z internetu, ale také sloužit jen ke spojení dvou zařízení. Takže pokud přes wifi připojíš svůj telefon k systému auta, tak to ještě neznamená, že můžeš přenášet i data z internetu. Takže často používaný způsob bere data z mobilu, na kterých jedou aplikace, které mohou být připojením přes kabel nebo právě přes tu wifi zrcadleny na displeji systému auta. To se nijak netýká eSim.

Když má auto eSim, která slouží jen pro systémy auta, tak se na ta data mobilem nijak nepřipojíš. Když máš z eSim možnost udělat hotspot, pak to půjde,

Editováno: , autor: Wdog
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...