Přejít na obsah

SmartLink, Care Connect


Doporučené příspěvky

před 7 minutami, vormen napsal:

Abych se v tom nezamotal, takže máž na Boleru zapnutou WLAN, která vytvoří wifi hotspot, ke kterýmu se připojíš na mobilu a ten máš navíc propojen bezdrátově přes Smartlink?

Přesně tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, vormen napsal:

aha, tak to potom podle mě nemůže fungovat. co takhle WLAN odpojit, nebo je to snad podmínka pro ten Smartlink? ta vestavěná esim je stejně jen pro data a služby na rádiu ne?

No právě ten WLAN je podmínka pro bezdrátové připojení mobilu k Smartlink+

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, slots napsal:

Zkus se ještě podívat v připojení mobilu. Pravděpodobně budeš připojen na síť Škoda, ale s poznámkou, že není přístup k internetu.

No to tam je u té WiFi že jsem připojen k síti Škoda ale že není přístup k internetu. 

Proto jsem řešil jak udělat to aby jela WiFi i data ze SIMky v telefonu zároveň. Na obrazovce se to tak tváří tzn. je tam vidět že jsem připojen k WiFi i LTE zároveň, ale asi to nelze aby ty to dvě věci jeli současné (původně jsem myslel že se připojím na WiFi Bolera a ze SIM v telefonu půjdou do AA data, takhle to tady i někdo snad popisoval že mu to šlo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, chci se zeptat - v aplikaci Škoda Connect jsem měl přidané mé vozidlo Škoda Scala. Do dnešního dne to fungovalo bez problémů (zdravotní karta), ale nyní se nemůžu k vozidlu přihlásit. Asi se mi nedopatřením podařilo auto vymazat. Píše mi to hlášku : Vozidlo buď nepodporuje služby Škoda Connect, nebo je již přiřazeno k vašemu účtu. prosíme, zkontrolujte svou virtuální garáž. Abych se přiznal, nevím si s tím rady, nevím, co se stalo. Moc díky za info 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne ta zdravotna karta nefunguje od 9.9. :c(

spotrebu tiez zobrazuje cudne, rano idem 100 km, vecer sa vraciam a mam tam 3 jazdy vsetky okolo 100 km

hocikedy mi auto napise ze tlacidlo SOS prestalo fungovat, navstivte servis a tam povedia ze pozatlacali kontakty ale potom to zahlasi zas

toto ma ale uz vobec netrapi, aj ked jasne ze by to fungovat malo

no uz sa menil aj vstrekovac na druhom valci , ach jo, dufam ze uz bude koniec problemom :c(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, béďo napsal:

mne ta zdravotna karta nefunguje od 9.9. :c(

spotrebu tiez zobrazuje cudne, rano idem 100 km, vecer sa vraciam a mam tam 3 jazdy vsetky okolo 100 km

hocikedy mi auto napise ze tlacidlo SOS prestalo fungovat, navstivte servis a tam povedia ze pozatlacali kontakty ale potom to zahlasi zas

toto ma ale uz vobec netrapi, aj ked jasne ze by to fungovat malo

no uz sa menil aj vstrekovac na druhom valci , ach jo, dufam ze uz bude koniec problemom :c(

Díky za info, počkám, jestli se to rozchodí. Jinak Ti přeju, ať už máš s tim autem klid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Michal Tvrdík napsal:

Dneska Skoda Connect, resp. web/app nefacha celkove, viz. vlakna jinych modelu. Takze pockam, az to zase pojede, do te doby se v tom radeji nehrabat. 

 

před 5 minutami, Michal Tvrdík napsal:

Dneska Skoda Connect, resp. web/app nefacha celkove, viz. vlakna jinych modelu. Takze pockam, az to zase pojede, do te doby se v tom radeji nehrabat. 

Jo, díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 1. 2020 na 15:49, Lu82 napsal:

No to tam je u té WiFi že jsem připojen k síti Škoda ale že není přístup k internetu. 

Proto jsem řešil jak udělat to aby jela WiFi i data ze SIMky v telefonu zároveň. Na obrazovce se to tak tváří tzn. je tam vidět že jsem připojen k WiFi i LTE zároveň, ale asi to nelze aby ty to dvě věci jeli současné (původně jsem myslel že se připojím na WiFi Bolera a ze SIM v telefonu půjdou do AA data, takhle to tady i někdo snad popisoval že mu to šlo)

 

To je všechno o možnostech telefonu....  Mně telefon umožňuje používat u vybraných aplikací datové připojení při WIFi připojení. Zhruba tak je to tam napsáno a mám možnost si ty aplikace vybrat. Takže mám zaškrtnuté Waze a díky tomu mně normálně jede i když jsem k Boleru připojený bezdrátově - WLAN  Přesné znění je : Aplikace, které zde vyberete, budou vždy používat mobilní data, i když je telefon připojený k síti WiFi Je to v sekci Použití dat - Aplikace jen s mobilními daty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude asi ono. Takže pro bezdrátové připojení, např. Waze, je třeba v Boleru zapnout Wlan a zvolit AA.

V mobilu zapnout data, zvolit aplikace, které jedou s mob. daty, v AA povolit bezdrátové promítání a mělo by to fungovat. Je to tak nebo jsem ještě něco zapomněl ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, slots napsal:

To bude asi ono. Takže pro bezdrátové připojení, např. Waze, je třeba v Boleru zapnout Wlan a zvolit AA.

V mobilu zapnout data, zvolit aplikace, které jedou s mob. daty, v AA povolit bezdrátové promítání a mělo by to fungovat. Je to tak nebo jsem ještě něco zapomněl ?

Asi ano, ale tu funkci zvolit aplikaci která pojede jen na mobilní data nemá každý telefon.

Např. já na svém Huawei tuto funkci nemám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, slots napsal:

To bude asi ono. Takže pro bezdrátové připojení, např. Waze, je třeba v Boleru zapnout Wlan a zvolit AA.

V mobilu zapnout data, zvolit aplikace, které jedou s mob. daty, v AA povolit bezdrátové promítání a mělo by to fungovat. Je to tak nebo jsem ještě něco zapomněl ?

 

Přesně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Lu82 napsal:

Asi ano, ale tu funkci zvolit aplikaci která pojede jen na mobilní data nemá každý telefon.

Např. já na svém Huawei tuto funkci nemám. 

 

No, já jsem právě proto přešel z Huawei na Samsung... I když na stránkách Škody je ten můj Huawei psán jako kompatibilní s Bolerem... To ano, ale jen přes USB..  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, slots napsal:

Teď ještě budu zkoušet MirrorLink.

 

No zkus aplikaci Škoda OneApp , chtěl jsem sledovat napětí baterie , ale aplikace se s vozem nespojí ... Pozor musel jsem certifikát k aplikaci ručně aktualizovat ..

Samozřejmě odpověď z infolinky že S10e nespadá mezi kompatibilní telefony .  ( "Při užití funkce MirrorLink je potřeba mít testovaný telefon, uvedený v compatibility list.") Tam je ale poslední S8 což je už pravěk a na stránkách mirrorlinku taktéž .. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...