Přejít na obsah

SmartLink, Care Connect


Doporučené příspěvky

Především

- najít, kde je auto zaparkované - hodí se když se o auto s někým střídáš a nebo když je hlava děravá :), spolu s tím možnost nechat auto zablikat a zatroubit

- ověřit, že je auto zamčené, případně na dálku zamknout

- statistiky asi taky nejsou k zahození

- nastavení upozornění na rychlosti/opuštění zóny když půjčíš auto dítěti, co se s tím učí

- stav nádrže se také hodí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sa ale pytam na nieco prakticke. Toto co si napisal je len o tej deravej hlave, to treba riesit inde ;c)))

No cca. 150 euro na rok za taku sluzbu je skratka velmi vela .

A prave tie statistiky su k zahodeniu. Jendu jazdu to rozdelilo na 3 casti a sumar vobec nesedel. Proste za tie peniaze su to len vyhodene peniaze :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plusy vidím spíš v online dopravních informacích (nehody, zácpy) jako má např. Waze i když ne vždy jsou přímo aktuální, ale párkrát už mi pomohly. Dále plánování cest pro navigaci, kdy nemusíte v autě nic "datlovat" a pěkně si to třeba v klidu z domu pošlete přímo do auta. Ovšem záleží jestli to člověk za tu cenu potřebuje, někteří to už neprodlužují po době, kdy je to zdarma. Já to dokupoval už 2x, beru to jako, že bez toho nevyužívám co to auto nabízí i když vzhledem ke spolehlivosti by to mohlo být levnější nebo zdarma :-D. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OKi, toto je v pripade ked tam mas navigaciu. Inac je to naozaj len o tych par polozkach. Ja navigaciu nemam ale ked som planoval pouzit tak som tiez doma klikol do mobilu trasu, mobil pripojil k auto a bolo to. Cize v principe je to polatok za nieco co existuje bud zdarma alebo to uz raz mas napr. v tom mobile predplatene. Samozrejme moj nazor = nikomu nevnucujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte všetci,

mam Scalu a od minulého týždňa mi funguje nejak divne Bluetooth. Púšťam hudbu z iMusic a hudba vypadáva resp. nevidím fotku pri tej ktorej pesničke. Ma niekto skúsenosti s takými výpadkami. Chcem to mat pripojené cez Bluetooth a nesaskovat s káblami- veď preto tam mám bezdrôtové pripojenie 

pozeral som verziu softvéru 0463 hardvér 033

mobil mám iPhone xr

 

dakujem za každú odpoved 

A58B161C-6248-4A72-9616-B600BC2E8C46.jpeg

F3C4927F-DCE7-4136-A87B-6DDD3524F840.jpeg

Editováno: , autor: Slavo1980
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 5. 2020 na 19:19, Slavo1980 napsal:

Ahojte všetci,

mam Scalu a od minulého týždňa mi funguje nejak divne Bluetooth. Púšťam hudbu z iMusic a hudba vypadáva resp. nevidím fotku pri tej ktorej pesničke. Ma niekto skúsenosti s takými výpadkami. Chcem to mat pripojené cez Bluetooth a nesaskovat s káblami- veď preto tam mám bezdrôtové pripojenie 

pozeral som verziu softvéru 0463 hardvér 033

mobil mám iPhone xr

 

dakujem za každú odpoved 

A58B161C-6248-4A72-9616-B600BC2E8C46.jpeg

F3C4927F-DCE7-4136-A87B-6DDD3524F840.jpeg

 

 

Omlouvám se za OT, ale to se na Slovensku normálně takhle překládá softvér a hardvér všude, nebo je to jen doména škodovky? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Na to nepotrebujes mat nic zaplatene. Len pripoj telefon kablom a potom uz na radiu mozes psustit vsetky podporovane aplikacie.

Ja mam stary iPhone a funguje to, len nesmies zabudnut mat zapnute siri a povoleny ten CarPlay alebo ako sa to vola. Samotne data na mobile nemusis mat zapnute ak mas navigaciu offline, samozrejme siri nebude fungovat ale musi bt zapnute.

Skusal som aj android a tam je to este jednoduchsie.

Zrkadlenie obrazovky sa mi nepodarilo rozbehat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@petulko rozdelim to na 2 body.

1. apka na zrkadlenie je floating app. cz apka-platena, cca 7eur. Da sa zrkadlit mobil, maily, youtube. Co sa mne nepaci je sposob spustania. Treba este aj inu apku mat nainstalovanu a plus zle sa mi ovlada na displayi. Je to fakt apka len na to, ze ked niekde dlho cakame, tak ju mozem pustit deckam a majurozpravky z youtubu. Teraz to ale uz vobec nepouzivam. 

Osobne by som tu apku uz nestahoval a nechal si radsej odblokovat obrazovku cez kodovanie.

 

2. mirrorlink a sygic. Na sygic musis mat licenciu pre zrkadlenie. 40eur este ku sygiku.

Ja licenciu na zrkadlenie zaplatenu nemam. Tiez to spociatku neslo, no zazracne sa to spustilo same od seba jedneho dna a odvtedy mi ide ako keby som licenciu mal. Cim to je, resp. ako to docielit neviem a cakam, ze jedneho dna to prestane chodit, ked zistia, ze tu licenciu pre zrkadlenie platenu nemam. Zatial to prezilo 2 aktualizacie sygica a stale ide. Ale do konca roka AA ma otvorit platformu pre sygic, takze pojde to aj cez to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...