Přejít na obsah

MR 2020


Popu

Doporučené příspěvky

  • o 7 měsíců později...

Co jsem vypozoroval ze své skladovky 2019 a konfigurátoru/co stojí na showroomech

 

MR2020

chybí

,,deka “ na kapotě

Ostřikovače světel

Kapsičky na opěradlech př.sedadel

Zadní kotouče

Možnost dodělat tažné, když není z výroby

 

Navíc

Jiný zadní znak nápis a ,,aerodynamické” růžky

 

Pokud by si chtěl koupit ,,vybavenější “ skladovku 2019, dám tip, kde ještě mají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam 2020

přesněni 1/2020

Jen mě třeba překvapilo že chybí ta zásuvka v kufru. Pro mě docela důležitá věc. Přes léto docela využívám autolednici a tahat kabel až do kufru se mi fakt nechce.

Docela dnes běžnou věc mohli dát alespoň do paketu za příplatek. Ale prostě není.

Tak mě zajímalo o co všechno jsem přišel .

Kotouče vzadu mám.

Na deku musím číhnout.

Ostřikovače byli za příplatek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Pánové zdravím Vás? Nevím jestli jsem ve správném tématu a mám na Vás otázku.

Jak je to nyní s dodáním Fabie 125let 1.0Mpi. Otec si objednal tento krásný stroj a výroba je zatím 21KT, je možné že se to urychlí nebo naopak protáhne? 

Kdyby někoho z Vás zajímaly podrobnosti, mohu poslat přes SZ kontakt na prodejce který poskytl velmi výraznou slevu z níže uvedené konfigurace.

Díky všem za reakce?

car-card-C6PWUX1X.pdf

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 3. 2020 na 6:56, xtrack napsal:

Pánové zdravím Vás? Nevím jestli jsem ve správném tématu a mám na Vás otázku.

Jak je to nyní s dodáním Fabie 125let 1.0Mpi. Otec si objednal tento krásný stroj a výroba je zatím 21KT, je možné že se to urychlí nebo naopak protáhne? 

Kdyby někoho z Vás zajímaly podrobnosti, mohu poslat přes SZ kontakt na prodejce který poskytl velmi výraznou slevu z níže uvedené konfigurace.

Díky všem za reakce?

 

Byl bych v klidu i když asi otec  je nedočkavý. Kdesi ve Světě motorů redaktor Vaculík popisoval, že na některé Fabie s určitou motorizací a specifikací zadanou přímo do výroby (tedy ne skladovka) se čekalo skoro až  rok. Toho čtvrt roku co máš Ty, neboli Tvůj otec je celkem v pohodě. Ono asi jsou pro Škodovku prioritnější modely aut a některé jsou až tzv. v zadní řadě. Pochybuji, že to prodejce nějak podstatně ovlivní.

Editováno: , autor: DušanV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestliže z výroby a prodeje nějakého modelu máš třeba 2 x větší zisk než z druhého modelu, nebo potřebuješ vyrábět a prodávat  nějaký model více, třeba  z důvodu plnění emisních limitů, aby si platil co nejméně penále a podobně, tak jako podnikatel, který je zaměřen na zisk budeš vždycky preferovat něco na úkor méně ziskového. To je základ podnikání, něco jiného je samozřejmě pestrost nabídky, kterou si výrobce taky uvědomuje, aby neztratil určitou skupinu zákazníků. Pochybuji, že by velké podniky uvažovali jinak, i když mediálně to mohou prezentovat naopak.  Priorita existuje vždy a v celém byznysu i v běžném životě, takže hloupost.......?

Ale jsme mimo téma, někdo má takový názor, já mám jiný, takže asi tak.

Editováno: , autor: DušanV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabia se normalne vyrabi, jeji kapacity nejsou zadnymi "prioritnimi modely" zasadne omezovane. I kdyby vyrobce chtel na ukor mene ziskoveho modelu uprednostnit napr. Kamik (ktery spolu se Scalou jede na lince Fabie), tak by narazil na radu omezeni. Ten nejdulezitejsi by byl napr. nedostatek dilu. Pri vyrobe se na lince stridaji take vybavene a mene vybavene kusy, aby delniky netrefil slak apod.

 

To cos napsal bohuzel neni zadny nazor, ale nicim podlozena spekulace. Mozna trochu nechtene, ale pravdu bys mel, pokud se budeme bavit napr. o pridelech dilu na urovni koncernu. Pak se skutecne stava situace, kdy jsou motory a jejich kvoty smerovany podle potreby drazsim znackam.

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Pánové jen doplním že otcova Fabie která měla jít do výroby 21KT se jaksi urychlila a byla vyrobena 19KT, nyní stojí zaplacená u dealera a čeká až si ji vyzvednem??

Přitom jak ŠA rozjela výrobu nám mimochodem velmi šikovný prodejce volal ať počítáme s 27/28KT. Dle info od vícevprodejce, mnoho firem i soukromníků odřeklo nová auta, údajně v nouzovém stavu bez sankce, to ale náš konkrétní prodejce nechtěl rozvádět po telefonu, tak proto asi to urychlení.

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jan R. Ahoj nene bude to krátká 125let + paket plus, rezerva, hlídání vody v ostřikovačích, hill holder. Motor MPi 44kw  Na nájezd 2000km/rok až až??

Někde nahoře jsem dával konfiguraci. 

@bojler To bude zajímavé, operáky a ičaři jim dělají tržby. Viděl jsi predevčírem černé ovce?

https://www.ceskatelevize.cz/porady/1097429889-cerne-ovce/220452801080518/

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...