Přejít na obsah

Koupě Scaly - jakou výbavu, motorizaci, atd...


Pavel Hádek

Doporučené příspěvky

@JakubAsgardA verdikt? MC jedině červená uvnitř i venku, nebo co jsi tím chtěl říct? Je to o vkusu, já tvrdím, že červená a zelená se k sobě hodí. U Scaly a Kamiqu navíc těch červených detailů je fakt minimum oproti starším modelům. 

 

@Kallath A vidíš to na webové verzi? Já právě ve verzi mobilní mám jen 4 barvy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, MilanHos napsal:

@JakubAsgardA verdikt? MC jedině červená uvnitř i venku, nebo co jsi tím chtěl říct? Je to o vkusu, já tvrdím, že červená a zelená se k sobě hodí. U Scaly a Kamiqu navíc těch červených detailů je fakt minimum oproti starším modelům. 

 

Jasný, asi to špatně vyznělo. Spíše to byl dotaz, jak to kdo vidí. Je mi jasný, že je to individuální, když jde o barvy, design...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Protiúčet i zaměstnanecká sleva jde. Ale nejdou kombinovat. Já měl protiúčet a ještě slevu prodejce. Vyšlo to lépe než zaměstnanecká sleva. Pak ještě záleží na financování. Já bral za hotové. Ale přesně by ti to řekl přímo prodejce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ptám se proto, abych se nenechal odbýt bez slevy. Auto na protiúčet bych tam nechával a jestli hotovost nebo úvěr je mi jedno. Takže pokud by to bylo dejme tomu hotově, můžu počítat automaticky -25tis. za starý auto? To by potom byla cena 378 - 25 a to už bych byl spokojen :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Scalu byl v prosinci bonus 30 tisíc za protiúčet. Nevím, jaké podmínky mají teď v lednu, ale podle mě to bude stejné. A jinak k tomu protiúčtu ti ještě může slevit prodejce :-) Pak ještě počítat příplatek za barvu, pokud nebudeš brát modrou energy, která je bez příplatku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych bral primo ten akcni model v te modre zadarmo, navic jen smartlink a mobilita plus. Tak nejak doufam, ze v tehle konfiguraci bez priplatkove vybavy, by auto mohlo byt k dodani relativne brzo. Zitra se poptam u prodejcu, no -30 a nejaka dalsi sleva by bylo fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ako a kedy je to u skody, no cp mam skusenost z inych znaciek koncom jan, zaciatok februara sa vypredavaju i skladovky/predvadzacky z predoslych rocnikov. Takze by sa i tam mohli najst zaujimave ponuky ak to mabi skoda tak nastavene.

Editováno: , autor: csabac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám nabídku od prodejce, by jsem tam osobně, 6% sleva a z toho dalších 30za protiúčet. Jen doufám, že o to míň nenacení ten výkup. Pokud dostanu mnou požadovanou částku za výkup, tak hned objednávám, dneska už jsem neměl šas to nechat nacenit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem takhle nechával u prodejce auto dvakrát, jednou to byla fabia 6 let a jednou ibiza 2,5 roku a svýkupem jsem byl spokojen. Teď mám Toledo 2013 a o prázdninách, když jsem chtěl kupovat novýho Seata, byl výkup 129. Teď už má papírově o rok víc, ale stačilo by mně dostat 100 a mám obavy, aby to nebylo kvůli té slevě jen 70.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl z prosince objednanou Scalu 1.0 70 kw akce "125" let takže včetně paketu interiér a exteriér, v barvě šedá steel , + mobilita + drive mode select. Ceníková cena 389900, sleva prodejce + sleva škofin + sleva protiúčet celkem sleva 78800,-Kč takže výsledná cena 311100,-Kč . Dnes jsem ale objednávku předělal, kdy to nebyl problém ikdyž vozidlo bylo už dáno v prosinci do výroby. Nakonec jsem vzal 1.0 66kw Gtec - CNG ve výbavě Style, + šedá steel barva+17" kola Propus Aero+ gumové koberce + přední a zadní zástěrky+ drive mode select + Dynamic paket + mobilita Plus + čelní vyhřívané sklo +  emotion Paket ( ta panoramatické střecha byl můj sen ) . Celková cena 510.175.  Sleva celkem 87033. Celkem tedy za auto 423142,- Kč. Na protiúčet dám švagrovo auto, který chtěl stejně sešrotovat a je bez hodnoty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem vybral akční 125 let, 70kW, a navíc jen metalíza, bezdrátový smartlink, rezerva a mobilita plus.  Cena 346900. Nevíte, jestli ten bezdrátový smartlink funguje s iphonem? A taky jsem teď zjistil, že tam asi nebudu mít volant s tlačítkama? Takže bych volume, přeskakování stop a přijímání řešil přes tlačítka na rádiu, resp. jeho dotykový displej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě nebylo zaplánované, jen dané do systému. Pri zaplánování zavolá prodejce, jestli ještě nějaké změny a pak s tím nikdo nehne.
Nebo druhá možnost - jeho verzi si nechají jako skladovku a tu novou konfiguraci změní ze své předobjednané skladovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já podepsal smlouvu, kdy  auto bylo objednáno do výroby 19.12.2019 ( téhož dne zaplacena záloha 20.000) . Včera první pracovní den po svátkách jsem psal prodejci, jestli jde změna a to vlastně úplně, včetně motorizace a říkal, že už je vozidlo objednáno, ale že to nebude problém. Dnes jsem tedy podepisoval úplně novou smlouvu se změnou.

Editováno: , autor: Skodascalacng
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Skodascalacng napsal:

Na protiúčet dám švagrovo auto, který chtěl stejně sešrotovat a je bez hodnoty.

Já, když jsem kupoval Scalu v srpnu, tak jsem auto, za které mi dali trade bonus, musel mít coby vlastník Spacebacka, které jsem v tu dobu měl a dával ho švagrovi jsme přes systém výkup/prodej "protáhli" jen papírově a bylo to. Rapida, co v tu chvíli vlastnil švagr na výkup pro poskytnutí bonusu vzít nešlo. Ten šel nakonec rovnou do "Áček".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

, Jak píše Joscer výše."Papírové protažení" je docela obvyklá praxe, tak to zkus prodejci naznačit a budeš mit relativně delší čas auto prodat za tvoji cenu.....

Nebo pokud kupuješ Scalu na fyzickou osobu, tak  ji vem na financování s bonusem a třeba ji za dva měsíce doplat, na to máš nárok, zaplatíš jenom poplatek 0,5-1% z částky, která ti zbývá docalovat (takže při nejvyšší možné akontaci to bude pár stovek) a zase něco posetris.

 

Editováno: , autor: Tomíno S.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...