Přejít na obsah

Koupě Scaly - jakou výbavu, motorizaci, atd...


Pavel Hádek

Doporučené příspěvky

je to pojistka od ČSOB ( POV +HAV) pov limit 60 mil. , divný je, že i přes stránky ČSOB jsem se na tu cenu nedostal. Kdyby někdo chtěl, tak mám kontakt na rozumnýho člověka ( který dělá u srovnávače Kllik pojištění) a který mě dal nejlepší cenu . Komunikuju s ním přes email.

(ale zase mě překvapilo, že ta nejnižší cena není přes žádný lowcost typu Direct, ČPP a pod. )

Editováno: , autor: Skodascalacng
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem kdysi tomu taky nevěřil, že může být na nový auto HAV +POV+všechna skla + 1000 spoluúčast u Allianz, kde si to pojišťoval otec a byla to realita. Otec plnil jednou, kdy mu burec vzal do protisměru zpětný zrcátko a dveře a likvidace bez dohadování, stálo ho to 1000,-Kč a pojistka se zvedla asi o 200 kč. a pojištění má už asi 5 let takto levné a od auto, co kupoval jako nové, tak nemám důvod mět obavu, že bych za tu samou cenou ale u ČSOB nemohl mít pojistku já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 2 minutami, Skodascalacng napsal:

já jsem kdysi tomu taky nevěřil, že může být na nový auto HAV +POV+všechna skla + 1000 spoluúčast u Allianz, kde si to pojišťoval otec a byla to realita. Otec plnil jednou, kdy mu burec vzal do protisměru zpětný zrcátko a dveře a likvidace bez dohadování, stálo ho to 1000,-Kč a pojistka se zvedla asi o 200 kč. a pojištění má už asi 5 let takto levné a od auto, co kupoval jako nové, tak nemám důvod mět obavu, že bych za tu samou cenou ale u ČSOB nemohl mít pojistku já.

Mas li vyjezdeny bonus jako otec,

coz nejspis nemas... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to uz neco tam mit budes. 

Dalsi vec je,  ze pojistovny delaji ruzne akce na podporu zisku novych klientu,  takze zalezi i na tom,  jak se jim dari plnit rocni plany. Urcite neplati, ze musim ziskat stejne podminky, jaky nekdo ziskal v minulosti. 

V hypermarketu tez nekoupim Plzen v akcni cene kdyz zrovna promoce neni :) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mrkl jsem se do mailu a tu nabídku na POV a HAV za 4500 na Scalu za 311000 mám aktuálně z 3.1.2020 tedy ze včerejška, což mě tak stará  nabídka nepřijde. /ale nikomu nic nenutím, nejsem žádná překupník, jen se dělím o zkušenosti a ať si z toho každej veme, co chce)

Editováno: , autor: Skodascalacng
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár dní před koupi nového Rapida mě oslovila Čsob s nabídkou na POV u O1 a F1, které jsem měl léta letoucí u známýho v Generali pravidelně "aktualizované" a neváhal jsem hned přejít. Nechal jsem si nacenit u Rapida POV+HAV Premiant na 5.200. Včera mi došlo první navýšení o cca 90 Kč což unesu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skodascalacng> nekecáš, jo mám stovky měsíců bonus z předchozích Pov, na Hav výchozí cenu za cca 380.000 (R Style+) s Gap 3 roky? (asi, nevím), když to nacenila operátorka po telefonu bez hádání se někde na přepážce nebylo fakt co řešit a navíc co se Generali spojila s mnou silně neoblíbenou ČP přechod jen kvituji. Slevy se mi samozřejmě podstatně promítly do Pov u O1 i F1 a vlastně mi ještě ušetřily na pojistné Rapida.

Hav za 12.500 ? no ty ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeším už poslední věc v konfiguraci a tou je příplatek za multifunkční volant. Nyní ho mám a nevyužívám a i nadále bych ho nepotřeboval, ale dověděl jsem se, že se musí Lane Assistant pokaždém startu ručně vypínat (stejně jako SS) a musel bych nastavení lovit někde v menu rádia a u multf. volantu je na něm přímo tlčítko. Jak to přesně funguje, co se děje po stisknutí tlačítka? A Front Assist se taky musí takhle neustále vypínat? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, vormen napsal:

Řeším už poslední věc v konfiguraci a tou je příplatek za multifunkční volant. Nyní ho mám a nevyužívám a i nadále bych ho nepotřeboval, ale dověděl jsem se, že se musí Lane Assistant pokaždém startu ručně vypínat (stejně jako SS) a musel bych nastavení lovit někde v menu rádia a u multf. volantu je na něm přímo tlčítko. Jak to přesně funguje, co se děje po stisknutí tlačítka? A Front Assist se taky musí takhle neustále vypínat? 

Je to pravda, když chceš Lane assist po startu vypnout, na multifunkčním volantu ho odškrtneš a je to. Front assist se vypínat po každém startu nemusí, si myslím...

Editováno: , autor: Mazavka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vid. Obr. Stlacis tlacidlo v zltom, vybehne menu asistentov. Lane je uplne prvy. Kliknes tlacidlo v cervenom a deaktivovane. SS ma samostatne tlacidli pri riadiacej, fakt rozumne umiestnene. Vypinam minimalne, kedze jazdim dlhe plynule trasy. Cez to tlacidlo na volante vies vypnut aj ostatne asistenty.

20200104_223557.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Mazavka napsal:

Je to pravda, když chceš Lane assist po startu vypnout, na multifunkčním volantu ho odškrtneš a je to. Front assist se vypínat po každém startu nemusí, si myslím...

Stejně jak Lane assist, tak i Front assist je po každém startu aktivní. To znamená před každým startem provést tzv. "předletovou přípravu" vypnout SS, LA, FA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vormen na radiu sa daju nastavit aj skratky do menu. ja si tak chcem napriklad nastavit skratku pre zapnutie vyhrievania volantu, kedze toto sa nikde neda nastavit cez cudlik. (aspon ked som to v predajni skusal). ta skratka je vsak celkom fajn. len sa potiahne prstom odhora dole po displayi a objavia sa skratky (asi 5 sa ich da nastavit).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mně docela stačilo, nějaký "widget" na hlavní obrazovce, kde bych se dostal hned do nastavení  jízdních asistentů nebo minimálně nastavení auta. Pořád se nedokážu rozmyslet. Našel jsem video na YT, kde je přesně vidět, kde v menu se tohle vypíná a nepřišlo mně to nijak hrozný. Po nastartování stejně většinou čekám tak půl minuty než vyjedu. Myslíš, že ty zkratky jdou i na Swing? Skoro bych řekl, že ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...