Přejít na obsah

Koupě Scaly - jakou výbavu, motorizaci, atd...


Pavel Hádek

Doporučené příspěvky

Jinak jak píšete o tom bezdrátovém smartlinku, jak nebudete potřebovat kabel, tak stejně díky rychlejšímu vybíjení stejně budete potřebovat kabel pro dobíjení telefonu (alespoň na delší trasy)...Mě prodejce tvrdil (když mi v mnou poptávané skladovce chybělo bezdrátové dobíjení), že bezdrátová nabíječka při využívání smartlinku nedokáže telefon tak rychle dobíjet a telefon se stejně vybíjí...Tím chci říct, že úplně bezdrátově se stejně ve Scale fungovat nedá (alespoň ty delší trasy)...

Editováno: , autor: hannys85
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nemám radost, že po takové chvíli už blbne tlačítko.

Nj, to je holt ta elektronika, bez které už si ale člověk nové auto nekoupí no :(

 

Jinak můj telefon bezdrátové dobíjení stejně nemá a kabel je to poslední, co by mi vadilo v tom autě.

Takže pokud má style v základu Smartlink, čili připojím přes kabel a waze pojede na displeji, bohatě mi stačí a jen šťastný.

Jinak ten telefon se připojí do jedné z těch USB c nebo na tohle se připojí někde přímo z boku displeje, aby tam jela ta navigace?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@hannys85 S tou nemožností využívat bezdrátové dobíjení na delší trasy nesouhlasím. Včera kratší výlet a i zde je znát, že při jedoucím Waze, Hudbě to stačilo dobíjet a baterka šla nahoru. A to si tam ještě v pozadí něco dělal Firefox, což už jsem mu právě zatrhnul :)

baterie.thumb.png.22197be4529715072eb797152b4fa3b9.png

 

@cajky Třeba ve Waze si můžes zvolit, jestli ti má jít zvuk přes repro v autě nebo repro telefonu (nesníží ti hlasitost hudby v autě, tj. tolik to neruší, ale zase to můžeš přeslechnout).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, cajky napsal:

@dafr A mělo by se tak startovat? Nejdřív zmáčknout tlačítko, nechat projet kontrolky a až potom spojku a znovu tlačítko?

Nebo tady není potřeba s těma kontrolkama a může se "natvrdo"?

Na nic nečekáš, zmáčkneš spojku a startuješ rovnou. To jsem ti jen popisoval příklad, když chceš "zapnout zapalování" bez nastartování, protože ses tuším ptal, jestli je tam něco jako první poloha klíčku.

Editováno: , autor: dafr
doplnění textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, cajky napsal:

A v tom případě zvuk navigace ovládám v telefonu?

Nebo obojí nastavuju na displeji?

Protože předpokládám i zvuk navigace převezmou repro v autě.

Myslím, že při přehrání zvuku z Waze se trochu stlumí rádio a pak se zase zesílí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U elektrického jsem měl za to, že jde otevřít jen přes klíček a zavřít přes tlačítko.

Proto se ptám, jestli jde i manuálně, že chytnu za klasické madlo.

Nerad bych právě v případě pouze na ten klíček, kdyby se to někde rozbilo, abych se dostal do kufru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...