Přejít na obsah

Koupě Scaly - jakou výbavu, motorizaci, atd...


Pavel Hádek

Doporučené příspěvky

@PavelB1011 Doplním, že při zavírání kufru tlačítkem ve dveřích řidiče, se to tlačítko musí po dobu zavíráni držet. To lze pořešit ale kódováním. Vitruální pedál Scala nemá, ale údajně by měl jít dodělat, jeto skvělá věc.

 

@cajky Tempomat rozhodně adaptivní, viz hezké shrnutí MichalT.

Panorama má elektrickou roletku, která docela brání prostupu tepla, v autě s panoramou bude vždy tepleji než v autě  bez, ale klima je standardně všude a ten zážitek s oknem do nebe je úžasný, panorama rozhodně ano??

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@cajky Prodloužený servisní interval mají v našich končinách všechny Scaly bez rozdílu ve výbavě/ motorizaci.

Samozřejmě to lze nastavit na 15000km? Ale nemusíš to měnit, jen si po 15tis zajedeš vyměnit olej, nebo si vyměníš olej sám, nebo někde jinde. Když dáš originální filtr, servis nic řešit nebude.?

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud tam budu mít pět let záruku, tak hezky všechno přes autorizák, navíc jsem lempl přes auta, tak radši nebudu na nic sahat :)

Jen mě zajímalo, jestli je to ok, když přijedu o rok dřív s tím, že bych to chtěl vyměnit a změnit v počítači na ten klasický.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, pořád přemýšlím o koupi Scaly, ale poslední dobou co čtu, tak jsem značně znejistěn. ?‍♂️?
Rád bych si to auto nechal docela dlouho, nejsem typ člověka co mění auto co půl roku.

Co říkáte na tuhle skladovku?
@Jan R. myslíš, že za to stojí, nebo by jsi za ty peníze hledal něco jiného?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně bych ještě počkal. U nových aut se stále vyskytují problémy s vodou v mlhovce, 3.brz.světle, stále padají opěradla, nedolícované 5.dveře, sem tam nějaké cvrčky v interiéru, u mě na FCB skupině teď jeden řešil hučení brzd ....
Já osobně nečekal a sehnal o 50tis. jiný model s lepší výbavou a vychytaný a servis neznám i když se mi líbila od začátku.
Osobně si myslím, že Scala bude perfektní až po FL. Ty porodní bolesti budou všude v Evropě a snad se jim v Bolce rozsvítí dle prodejů a napraví to. Někomu nevadí auto reklamovat, mě to třeba vadí rozebírat nové auto, vždy něco poškrábou, do....

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj mozna se zeptam hloupe ale vykup auta na protiucet znamena ze mi daji za auto treba 50k + za to ze je to na protiucet tak i bonus treba 10k nebo kolik je ted?tento bonus se vztahuje jen na koupi noveho auta nebo mi ho daji i kdyz si koupim auto treba ze skoda plus? Jo a jeste jsem slysel ze se da auto treba prodat fiktivne tchanovi - pujde tedy o zmenu majitele, ale ten bonus mi vyplati taky jde to?Predem diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...