Přejít na obsah

Koupě Scaly - jakou výbavu, motorizaci, atd...


Pavel Hádek

Doporučené příspěvky

V 28. 1. 2022 na 20:43, velkej.tom napsal:

Dobrý den páni,

už jsou vyřešené trable s virtuál kokpitem a vůbec Infotainmentem Amudnsen 9,2" s navigací (zamrzání,atd...)? Dnes jsem prodal moji naftovou scalu (budíky analog) a objednal Monte Carlo a mám tam Travel Assist,atd... ale trochu se obávám jestli to už soudruz ze Škody mají vychytané a ještě jedna věc, za boha se nemůžu rozhodnou v barvě: zda šedá Steel nebo Červená Velvet metalíza? Která ji šluší?  Dodání v září...

Děkuji za názor a za info

SkodaWallpaper-2.png

SkodaWallpaper-3.png

Ja som tu velvet videl nazivo v stredu pocas servisu u dealera.Vypada ozaj uzasne s tymi ciernymi lakovanymi doplnkami,celkovo som bol prekvapeny,ako Scala MC skvelo vypada.20220126_080815.thumb.jpg.c1ac1ac3af54edcfb952960588c65149.jpg20220126_080852.thumb.jpg.416d9adb81b3c698de6a487b304060f6.jpg20220126_081528.thumb.jpg.f7e36c5fd21dbd2b4f3dee812bcc304f.jpg20220126_080713.thumb.jpg.a3469490c2630b99d557f9fb1834d46a.jpg

  • Líbí se mi 1
  • Díky 1
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně Amundsen šlape. Využívám radio, navigaci, telefon, zpětná kamera, stav vozu. V AA využívám mapy.cz, waze. Z aplikaci nefunguje "Zprávy" a "Kalendář". Ale to mně zas až tolik nevadí. Největší výhrady mám k aktualizacím map a podle mě zatím "nedodělané" apce "Traffication". Tak ať se nová Scala povede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To velkej.tom: Ano objednal. Myslím si, že ty problémy jsou spíš SW rázu a snad se ve Škodě pochlapí a zapracují na tom. SW je snadnější vyměnit než HW. Už jsem také tady na Foru četl pár zkušeností, kdy si majitelé to zařízení dodatečně dodělávali a předělávali.

S tím virtuálním cokpitem  je Amundsen velmi příjemný na používání (kdyby bylo zrcadlení na přední sklo, bylo by to dokonalé). Zpátky k Amundsenu, co můžu vytknout je, že jsem musel kolem toho hodně nastudovat a vyzkoušet, a to mám určitou zkušenost s počítačem, tabletem, telefonem, gps přístroji, pokud jde o používání a nastavování. Nevím, zda váháš mezi Amundsenem nebo Columbusem či Swingem, já tady mluvím o Amundsenu, ty druhé neznám. Moje zkušenost ze servisu také je, že to jsou odborníci na strojařinu, se SW moc neporadí, nevědí si rady.  V tomto Foru vidím velký přínos právě v této oblasti, která se velmi rychle vyvíjí. Ale ne každý rozumí počítačům. Trochu mně to připomíná dobu v roce 1990, kdy každý, kdo měl díru do pr.... stavěl počítač a programoval. Ale také si vše brzy sedlo. Přeji šťastnou ruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem dostal info od mého prodejce, že je vozidlo ve výrobě, pomocí modifikace již vytvoření komise ve výrobě a zatím je předběžně v plánu na 33.-35. týden letošního roku což je přibližně přelom srpna a září. U ostatních nabídek cca 8 byla dostupnost okolo 12měsíců od potvrzení výroby (třeba toto info někomu pomůže v přectavě dostupnosti nového vozu)...

Přidám sem moji bejvalku byla to pastelová červená (foto cca tejden staré před prodejem), ale já měl vždy vysněnou pastelovou šedou, ale když jsem viděl naživo tu velvet, tak se to ve mě pralo a jak Patrik zaslal pár momentek velvetu bylo vymalováno. Ještě jednou Děkuji všem za komentáře. Komfiguraci již měnit nebudu a paket Travel Assist s navigací tam nechám...

 

Všem mnoho šťastných KM !

IMG_0188.jpg

IMG_0189.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
V 2. 2. 2022 na 20:58, velkej.tom napsal:

odečti si těch 18%  a máš to 582774 kaček což je raketa, ale dobře jsem prodal starou scalu a doba je jaké je :)

Takato cena by sa mi tiez pacila.Velkej.tom....som ti pisal email,ale ak ma niekto u Vas v CZ tip,kde by mi dokazali auto vyzlavovat takto,sem s nim prosim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...