Přejít na obsah

Dají se nahradit el. vzpěry pátých dveří za plynové?


Štěpán Urbánek

Doporučené příspěvky

Čautě chci se zeptat odešel mi elektronický kufr a nechci davat za nové zpery 20 tisíc tak se chci zeptat jestli se to dá nahradit klasickými pneumatickými tlumiči díky za info.Superb 2 FL 2013 combi

Editováno: , autor: Pawouk
Název tématu upraven do srozumitelné řeči - turkotatarsky tady jaksi nikdo neumí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě stačí když 5 dveře se sami otevřou...Mám zrovna blbej typ vzper (3T9 827 851 B) kterej tady nejde nějak sehnat a hlavně je to risk koupit jeté muže to jít pul roku a budu řešit ten samý problém...Jinak nahodou nevíš co na to pc jestli to bude hlasit chybu když vyřadím ty vzpery? A děkuji za odpověd 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to netuším co to bude dělat.

Každopádně klasické vzpěry ti ale kufr sami neotevřou, musíš tomu stejně pomoci rukou ... co vím tak vzpěry byly jen 2 typy. Starý, který už se nedělá a ten novější typ, který má ale nevýhodu, že když ti umře jedna, musíš koupit obě, jinak to nefunguje. A umřely obě vzpěry najednou .?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale když vyměnís obě a nakoduje ti to někdo, tak a budou fungovat. 

 

No ty pružiny na vzpěry si kup. 

Ještě je mám doma z octavky. Výborná věc, akorát nikde už nenapisi, ze ty vzpěry když sevrou prizunu, jsou hodně napnute a u octavky to po 3 měsících odtlacilo o cca 1cm vrata dozadu a byly odskocene... Takže velká blbost... 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zdravím, s dovolením občerstvím toto vlákno.

Odešla mi levá el. vzpěra kufru 3T0827851B 01S, která jako starší nejde sehnat a nová stojí 10 litrů.

Rozhodl jsem se tedy, že komfortní otevírání kufru obětuji a chtěl bych el. vzpěry nahradit plynovými. Dveře kufru odskočí cca 30 cm, třikrát pípnou a zbytek musím rukou

Je zde prosím někdo, kdo tohle absolvoval, nebo kdo by poradil, co je nutno vše koupit mimo správných plynových vzpěr?

Jelikož kufr používám denodenně několikrát a nechci neustále dokola rvát dveře kufru přes servomotorky, chtěl bych, zda by někdo z matadorů poradil.

 

Popřípadě někdo, kdo již dělal a kdo by byl ochotný za finanční odměnu zkusit opravit el. vzpěru v Olomouckém kraji.

 

Děkuju za jakékoli info

Editováno: , autor: scorpiczech
edit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...