Přejít na obsah

Škoda Connect


Doporučené příspěvky

Ahoj, chci se zeptat funguje vám aktualizace online,např. při vytvoření vlastního poi přes portál škoda connect. Vytvořím, potvrdí mi to že je bod připraven ke stažení do vozu , ale v autě po spuštění  škoda connect,  aktualizace ,mi to napíše že služba není momentálně k dispozici, cca 14 dní.Ostatní služby online mi fungují,počasí,zprávy,parkování atd.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Editováno: , autor: cilda1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky,

řeším to přes  Support Škoda, divili se proč a jestli mám dat. připojení a proč používám aktualizace online.Je zajímavé že vše ostatní funguje, trasy,cíle atd.Nefunguje pouze stažení vlastních poi bodů do auta.

Předali to kolegům z vývoje na analýzu.

@BirK možná by to chtělo je taky informovat.

 

Editováno: , autor: cilda1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes na mě vyskočil update appky Škoda Connect s řadou vylepšení a výsledkem je to, že appka nejde spustit, spadne ještě než najede (nejnovější iOS 12.3.1).

 

Nevím, na čem to vývojáři teda testují, mají dvě mobilní platformy a minimálně na jedné polovině to aktuálně není funkční. Starší verzi vrátit nejde, takže čekám na fix, doufám, že na sebe nenechá dlouho čekat :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

iOS 12.3.1. a Skoda Connect v 3.0.7., nefunguje Odeslani cile do vozidla. Zobrazi se hlaska "Neco se pokazilo".

 

EDIT: Tak jsem nakonec zjistil, ze i presto, ze se zobrazila hlaska "Neco se pokazilo", tak se ten cil odeslal. Nicmene uz to je v posledni verzi Skoda Connect opraveno a vse funguje jak ma.

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím, prosím o radu, jelikož v servisu na nic nepřišli a na zak.lince taky nic extra z nich nevypadlo. Mám vytvořen účet pře PC, nalezeno vozidlo, ověřen účet u prodejce, vygenerovaný kod, zadam do auta a hlaska "registrace neúspěšná" auto na net připojený. Zkoušel jsem tovární nastaveni a nic. 

Editováno: , autor: Čočkyn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Jen kdyby ta služba fungovala, tak jak má. Poslední měsíc je to vážně tragédie. Věčně nechodí nějaká upozornění, auto se hlásí jako "offline", smazává se přednastavený servisní partner, ... U žádné jiné mobilní aplikace jsem se nesetkal s tím, že by s ní byl po updatu na vyšší verzi a/nebo při nové verzi OS telefonu takový problém s nefunkčností, jako u Škoda Connect.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, BirK napsal:

Jen kdyby ta služba fungovala, tak jak má. Poslední měsíc je to vážně tragédie. Věčně nechodí nějaká upozornění, auto se hlásí jako "offline", smazává se přednastavený servisní partner, ... U žádné jiné mobilní aplikace jsem se nesetkal s tím, že by s ní byl po updatu na vyšší verzi a/nebo při nové verzi OS telefonu takový problém s nefunkčností, jako u Škoda Connect.

Pokud tedy něco nefunguje jak má, tak je to k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tato služba je spíše více nefunkční než funkční. Zkušenost za poslední tři dny. Kdy  nejenže například nejede aplikace iOS, nefunguje účet on-line, a není funkční ani v aute systém . Naopak dokáže odpojit ve voze i on-line připojení přes sim. Tím, ze jsem z branže, IT, mi zůstává rozum stát nad takovýmto (ne)produktem, kde monetizace v rámci roční subskripce také není zcela zdarma. 
 

Ještě par dni a nápisu do Skodovky pozdrav, jakým způsobem hodlají kompenzovat mnou zaplacenou nefunkční služba. Dělat beta testra za vlastní peníze, panecku, to se to pak ladí. 
 

Myslenka dobra, když vše jede, jak má, je to též dobre. Ale ono to víc nefunguje, než naopak. ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že jste z branže tak by jste mohl pochopit proč to nejede. Mám obavy že jim google nebo někdo podobný někde něco bezpečnostně zaříznul a oni ted tak nějak neví co s tím.

Kompenzace jejich nefunkční služba by se mohla nejprve opřít o to kde slibují jak to má fungovat. Hádám že sami až to opraví s něčím přijdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...