Jump to content

Recommended Posts

@j.jurasek no ja mam skoda connect taky, s Infotainment Online na 1 rok. Ale to neni ono, tam jsou jen online informace o doprave, moznost najit si cestu a pak si ji poslat do navigace a jine (pro me) zbytecnosti. Pak vedle toho bylo Care Connect, to je tusim na 3 roky, ktere zahrnuje prave ten vzdaleny pristup, taky zpravidla to znamena ze mas ten panel u vnitrniho zrcatka na strope kde je cervene tlacitko na zavolani pomoci a dalsi na asistencni sluzby atd, to SOS tlacitko je tusim nejak na 12 let. Zajimave je ze je to povinne pro nova auta ale Karoq se bere tak ze byl predstaven drive takze ne vsechna auta to maji, muj SyylePlus MR2020 to tlacitko nema. No a kdyz nemas panel s tlacitky u zrcatka tak mas vlastne smulu, protoze tim padem tam neni datove spojeni, pokud chces vyuzit ten Infotainment Online tak si musis poskytnout pripojeni sam - bud pres wifi hotspot z mobilu nebo LTE carstick. Kazdopadne predpokladam ze v takovem pripade uz se ke CareConnect(ten nazev uz pro MR2021 nevidim, ted je v ceniku proste Vzdaleny pristup) nedostanes. Opravte me jestli se mylim.

Mas u Skodovky overenu identitu podla dokladu totoznosti?Inak sluzbu vzdialeny pristup nevies pouzivat.A ak nemas v aute net,netreba mat v slote pre sim zasunutu kartu s datovym pausalom?Bez neho to asi preto nejde.

@Patrik1971 Ověření identity je potřeba pouze k dálkovému otevírání/zamykání auta pomocí apky, což myslím umožňují vozy od MR2019 nebo 20, přesně už nevím. Pokud má auto Care Connect a e-Call (tlačítko SOS) tak nepotřebuješ externí připojení k netu, aby vzdálený přístup fungoval. Net (externí) je potřeba ke službě Infotainment Online.

• Like 1
  • 4 weeks later...

Od doby co jsem si prodloužil Infotainment online na další rok tak se mi při každém nastartování auta objevuje hláška "Vítejte ve škoda Connect. Registrovaný hlavní uživatel: Jiří." a mám dvě možnosti, buď kliknout na "Změnit hlavního uživatele" nebo "OK". Nic jsem neměnil a i když pokaždé kliknu na "OK" tak při dalším nastartování musím klikání na "OK" opakovat. Nevíte prosím někdo jak se toho zbavit? Před tím mi to tuto hlášku neukazovalo.

Edited by BoBo88
  • 2 weeks later...

to není moc řešení. Mám personalizaci a před tím to fungovalo bez problémů. Nechci jí rušit i když jí vysloveně nevyužívám. Jen bych rád, aby mě to auto zbytečně neotravovalo :)

• 1 month later...

Chtěl bych si zprovoznit to abych si mohl na dálku ověřit jestli mam zamkle auto. No a k tomu potřebuji připojení na internet. Doporučíte mi něco. A jakým způsobem? Jestli si muzu koupit jen sim z daty a tu někam dát v autě a kolik dat tak za měsíc spotrebuji??

U mna sa sim picha do zariadenia columbus infotainment v odkladacej skrinke pred spolujazdcom.Mam kupenu Vasu cesku kartu TWIST,je na nej 1Giga dat,za 8 mesiacov som spotreboval asi 450 mega.Treba raz do roka dobit tusim za 500 czk,aby si nestratil cislo.