Přejít na obsah

Mizí voda, hřeje se, netopí


Roy Jones jr.

Doporučené příspěvky

Muze to byt klidne x veci, ted jsem resil podobny problem u Thalie a teklo to vodni pumpou. Za tepla se voda odparila. U ex auta zase podobne priznaky melo tesneni pod hlavou. Nechat natlakovat jestli se ukaze kde to tece. Mimochodem auto i na volnobeh by se melo uchladit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže vyměněn větrák,starý nešel,ale stejně se mi to cestou 15km v jednu chvíli vyšplhalo na 100°. 
Možná při tom prvním vaření fouklo těsnění pod hlavou,pač po 15km nádržka zase prázdná..co myslíte? Škoda,že nejde ta kontrolka..poprvé jsem si toho všimnul,až když byla ručička na 110° Smutn?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nekde neni viditelny unik tak to znamena, ze voda jde do motoru. V techto vedrech asi paru z vyfuku neuvidis. Nechal bych to natlakovat a dle toho postupovat dale. Pokud nespinala sahara, tak je dost mozne ze se to uvarilo a pak by to mohlo odnest tesneni pod hlavou. Teoreticky muzes sahnout na hadice s vodou, jestli nejsou tvrde jak beton coz by znamenalo ze to tlakuje.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...