Přejít na obsah

OIII RS 18 Gemini vs 19 X-Trem


Dedek007

Doporučené příspěvky

Ahoj, 

má někdo zkušenost s oběma verzema? Jak velký rozdíl bude v "komfortu"?

Verze bez DCC.

 

Je to blbost? Mám Gemini a nějak vyloženě nekomfortní mi to nepřijde.

Mám jen jednu sadu kol a každý rok 2x přezouvám.

Je čas koupit nové letní gumy a když juknu na bazoš, tak se kolem 28tis dají sehnat nové X-Trem i s novýma gumama, tak že bych se konečně vyprd na to věčné přezouvání a zkrášlil i celkový look auta.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tuto kombinaciu som porovnaval dva tyzdne dozadu,kedze tiez uvazujem nad sadou X-trem na letne obdobie v kombinacii s mojimi Gemini,ktore by som vyuzival ako zimnu sadu.Na useku cca 30km,kvalitny,"rozbity" povrch som nepocitoval diskomfort 19" v porovnani s 18".Z toho dovodu asi do toho pojdem a mojej zimnej sade Zenith 18" z dvojkovej RS davam pravdepodobne vale.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Screenshot_2019-06-01-22-41-48-277.jpeg

Screenshot_2019-06-01-22-41-09-231.jpeg

Screenshot_2019-06-01-22-45-20-996.jpeg

20190204_153521.jpg

Editováno: , autor: ritch
edit obrazkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

 Od léta to řeším, koupil jsem 19" z Cupry (na Leona FR) a jediné pozitivní je, že vypadají perfektně. Jinak je to tvrdé, odskakují a na horším povrchu je člověk 100% pomalejší jak na 18". Problém je i větší hmotnost ráfků, nicméně tak nízká guma nic netlumí. V kolejích to tahá za volant, atd.. Chtěl jsem se tady vlastně zeptat na jaký tlak foukáte 225 35 r19? Na seaťáckém fóru se moc nedozvím, Cupra má 235 35 pneu a FR používá jenom 18"..  Oktávka RS má asi dobře naladěný podvozek z fabriky i na 19", proto je to snesitelné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 4 měsíce později...

To máš pravdu !!! Já mám dvě sady Xtreme ,jak na léto tak na zimu ,a musím uznat ,že když někde narazím na podobnou OVCI co má také tyto kola ,tak si při jízdě za ní říkám jak vypadají hrozně úzce !!! Já to vzadu trochu doháním 20mm podložkama ,tak to nevypadá na mé před face alespoň tak zapadlé . A ještě k tématu tvrdosti také zaleží jaké na tom máte gumy ( viz třeba hrozné run flat ) ,a také nekdo snaží hustin eco nebo na max. a to se samo také projevuje . Ale na 19ky mi to připadná v poho .

Editováno: , autor: kvasimodo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...