Přejít na obsah

Nejdou otevřít dveře


Pajapaja25

Doporučené příspěvky

Přestaly mi jít otevírat dveře u spolujezdce. Respektive, zevnitř to jde, ale zvenku jen někdy. Musí se vzít za kliku a posunout ji trochu (co to jde) dopředu a pak to někdy jde. Asi něco uvolněného, nebo vychozeného. Auto má najeto 60tis., a dveře u spolujezdce se používaly minimálně, takže opotřebované nejsou.

Netušíte někdo co s tím? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...

Mě se stalo něco podobného a bez varování. Jsou to taky dveře spolujezdce. Vzal jsem za kliku - auto bylo odemčené - a dveře nešly otevřít. Tak jsem vzal ještě jednou a to celkem normální silou a dopadlo to takhle:

IMG_1183_klika.jpg

 

Klika vypadla ven a nejde s ní hnout. Dveře nejdou otevírat jinak než zevnitř. Zamykání a odemykání na senzor Kessy u té kliky normálně funguje.

Editováno: , autor: Marsonic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 11 měsíců později...

Vcera jsem prisel k autu  odemkl prez Kessy a sahnu na zadni kliku a dvere nesli otevrit. Tak jsem je otevrel zevnitr, to slo. Ale od te doby uz proste nejdou zamknout a jsou porad odemcene. Asi zamek ko ze?  Na 4 letem aute uz ko zamek dveri?  Na skoda dilech stoji zamek 5000kc nezblaznili se?  Nevite kde se da poridit popripade za lepsi cenu? Na netu mi nic nenachazi krom skoda dilu.  Diky.

Screenshot_20230305_165112_OBDeleven VAG.jpg

Editováno: , autor: JSvoboda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, r_e_n_e napsal:

https://lagabasen.com/visa-produkter?partcode=3010&sbrcarcode=4220&vehicle=0

Prosim blizsi info. Co to je za shop? Je tam mnoho druhu zamku. Podle kodu motoru vyvhazi na 750kc a nejaka posta. Uz jsi z toho objednaval? Jak  trva dlouho doruceni?  Diky tohle vidim poprve :) Tak kdyz to hodim  do kosiku tak cena stoupne na 105Ecek... To je co zas?  Divne 

Editováno: , autor: JSvoboda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš si vybrať svoj zámok podľa čísla. Samozrejme musíš si zvoliť v menu krajinu, kam to chceš poslať a potom ti ráta aj poštovné (ja mám Slovensko a Eur). 

Cez Inquiry sa vieš najprv s predajcom dohodnúť. 

Stránka spravuje Švédske autovrakoviská a zabezpečuje logistiku. 

Objednával som bočné okná, žiaľ vrátili mi naspäť peniaze, lebo sklo nechcú posielať cezhranične. 

 

Keď klikneš na obrázok, tak dostaneš detailný popis produktu a tiež sa vieš pozrieť z akého auta je to vybraté. 

 

V popise máš všetko (napríklad hneď prvý zámok):

Year: 2017
Engine code: DFCA DDAA DFCA
Original number: 5TA839015L- Search >>
Visual Original Number: 5TA839015E - Search >>
Quality: A
A = The spare part is checked and tested without comments. The part represents the age and mileage of the car and can be used without action. less
Note: Vänster bak
 
 
Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak co jak jsi dopadl?  Ja blbe. Musel jsem koupit origo za 5000kc s elektrickou detskou pojistkou. Aftermarket neexistuje :(  takze nakych  6000kc s praci. Jeste jsem si nechaval vymenit xenony za Led. To byl taky pocuc... Jen doufam ze ted nezacnou odchazet vsechny ostatni zamky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Caute chalani, je tu niekde z Bratislavy / okolia, kto by mi vedel opravit klucku na strane spolujazdca? Klucka sa dlhsie zasekavala, no ukazal som manzelke ako si bez problemov otvarat dvere. Nuz, pri poslednej jazde ked nastupovala ju "vytrhla" a aktualne sa neda ani vybrat a ani vtlacit dnu. Cize asi to treba rozobrat.
Auto sa da zamknut, len sa nedaju dvere otvorit zvonku, treba iba zvnutra... A aj to vyzera divne, kedze mi klucka odstava, tak to asi aj puta ludi, kedze parkujem pred panelakom :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...