Přejít na obsah

Superb Combi s DCC R19 alebo R20?


ThomasL&K

Doporučené příspěvky

Jestli jsem dobře hledal (hledám už docela dlouho), tak Eibach i H&R jdou o cca 30-40 mm dolů oproti standardnímu podvozku. Nemají žádný kompromis např. -20 mm. S DCC to máš oproti standardu níž o 10 mm, takže s těmi pružinami ještě o dalších 2-3 cm dolů. DCC nemám, přitvrdit bych auto chtěl taky. Odrazují mě ale některé fotky, které se ke mně dostaly, např. toto:

 

IMG_20190412_204917.jpg.8fbbc1b1cf419692e8b10018b1e192ab.thumb.jpg.0f10560eee59dbf59e166c376a1856a6.jpg

 

Jiné jsou ale zase ok, tak už fakt nevim.

 

Borsehung a Lesjofors dělají náhrady, ale jen standardního podvozku. Je otázka, jestli jeden z nich není dodavatel do prvovýroby. U originálního "sportovního" (-15 mm) mám zase obavy o to, aby byl vůbec poznat rozdíl. Navíc cena je cca 2,5-3 tis. za kus. Alternativu ke sportovní škodovácké pružině umí Lesjofors (shodná s OIII RS), ale nemají náhradu zadku (ani pro SIII, natož pro Passat).

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co konkretne Ta odraduje na tej foto? Idealne by som chcel obut R20 ale bojim ze ked dam len nejake struny tak to bude vysoke. 

 

Do eibachu by som asi nesiel lebo ten ide zrejme dole len o 30mm, mal som na passate a bolo to makke.  Hladam ci robi H&R nieco pre DCC a ak ano pojdem do toho. 40mm by asi bolo ok aj vo vztahu k tlmicom. Zrejme kupim najprv R19 a ked tak necham ich na zimu... Nasiel som jedny pekne original Skoda.

 

nahrazky moc nemusim ?

 

ps: ak treba nejake nove originalne diely tak ja som z fachu, asi viem pomoct vylepsit ceny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak nasiel som nieco zaujimave pre tych ktori nemaju DCC

 

https://www.ebay.de/itm/Eibach-Gewindefedern-Skoda-Superb-III-3V-inkl-Combi-2WD-4WD-50-25-45mm-Federn/152621249133?epid=17004623867&hash=item2388ef726d

 

nastavitelny zadok ?

 

podlozky este uvidim. Zalezi od toho ake kola budu. Este trochu zvazujem kola od MTM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pokud je toto téma stále otevřené, tak:

 

https://www.wheel-size.com/calc/?wheel1=235-40-19X8ET44&wheel2=255-30-20X9ET40&fcl=50mm&wcl=30mm&scl=50mm&sr=0mm

 

Overall wheel diameter je u 20" 661 mm a u 19" (tovární disky Škody) je to 671 mm, pokud nebudu brát vzhled vozu v potaz, tak 20" kola i při 255/30 R20 nejsou problém.

Editováno: , autor: H1982
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, ale ET44 - není to utopené v podbězích? Ptám se proto, protože jsem chtěl taky 20" kola, ale toto téma je podobné, k tomu Eibach vláknu, kousek vedle, takže bych možná dokoupil podložky, nebo (což už nejde) snížil ET. Já mám ET44 (orig. Škoda) a dával jsem podložky +15 mm předek a +20 mm vzadu, takže výsledek je něco jako ET2x na obou osách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okay, okay, držím palce a doufám, že to bude hezké, ale pozor na podvozek. Člověk si chce udělat auto hezký, ale ty retardéry a zlomy v nájezdech na parkoviště, to za to moc nestojí.

Navíc, když na mě ostatní troubí, že se plazím, jak had. Pošli fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, ThomasL&K napsal:

kupil som pneu 235 35 20 disk 8jx20 ET44, ale ide mi hlavne o vzhlad.  

 

ThomasL&K, ja som kupoval 8,5Jx20 ET28, nechal som si poradit u predajcu.

Disky maju TUV, takze zapis do technicaku bol bez problemov.

Boli schvalene vyrobcom na auto. A nepotrebujem ziadne podlozky. 

Netrcia vyzeraju, ze su zaroven z blatnikom. Vyzera to ovela lepsie ako s origo ET. 

Editováno: , autor: maxalera
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...