Přejít na obsah

GPS/GSM tracker


SpeedyG

Doporučené příspěvky

Zdravím,

chtěl bych do Yetiho namontovat GPS/GSM tracker/alarm. Uměl by mně někdo poradit, kam ho schovat, tak aby byl celkem přístupný a kam se v autě připojit na napájení, palivové čerpadlo (relé) a na nějaký kontakt, který signalizuje otevřené dveře? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tohle: GT02/TK110 

Používám to jako GPS lokátor, tedy zavolám na SIM co je uvnitř a pošle mi to do pár sekund SMS s aktuálními GPS souřadnicemi. Zapojeno mám přímo do autobaterie a na kostru, uschováno poblíž v motorovém prostoru. Funguje to výborně a přesnost je +- pár metrů. Jako SIM používám tarif MINI od emtéčka, stojí to cca 4 Kč měsíčně a volání i SMS mezi SIM tohoto operátora jsou zdarma: emtéčko

 

Jinak si myslím, že tady asi nikdo moc radit s tímhle nebude, protože se bojí, že tím případnému zloději prozradí a odtajní své vlastní jedinečné zabezpečení svého vozidla. :-)

Editováno: , autor: osobne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já ani tak nechci, aby někdo radil své řešení. GPS lokátor a SIM mám. Jen bych potřeboval poradit s přípojnými body, než rozdělám půl auta. Tady nejde o konkrétní řešení nějakého zabezpečení, ale o informaci o možných přípojných místech. Nějaké "tajné" místo na schování už najdu.

 

Kam tedy připojit následující?

  • napájení (předpokládám, že za nějakou pojistku)
  • kde najdu relé od palivového čerpadla případně pojistku přes kterou je čerpadlo jištěno
  • do trackeru se posílá signál otevření dveří, tak kde ho vzít?
Editováno: , autor: SpeedyG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nad tím jsem si též lámal hlavu, ta SMS vypadá jako dva rámečky, v jednom je textová část se souřadnicemi a odkazem na mapu Googlu a

v druhém rámečku je rovnou google mapka. Tváří se to jako jedna SMS, ale zda je to složené ze tří SMS nevím jak ověřit.

Jinak psal jsem dodavateli a přišla odpověď "This you can set", no ale jak ? Návod k tomu je na pikaču, nevím přes jaké rozhraní. Zda přes

SMS, nebo web, je k tomu i aplikace do telefonu, ale zatím jsem možnost jak to změnit nenašel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím, je mi doporučován GSM autoalarm DS 512 GPS z tohohle srovnání https://www.arecenze.cz/autoalarmy/ , že je to prej nejlepší volba cena/výkon, ale přeci jen je to za 5,4k tak bych rád věděl jestli s tím někdo máte zkušenost? Funguje všechno jak má? Případně máte nějaký jiný doporučení na GSM autoalarm, který není z Aliexpresu? Díky moc za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...