Přejít na obsah

Výsuvná dverná ochranná lišta


oscar.xll

Doporučené příspěvky

On 7/4/2019 at 12:59 PM, Daniel Bednář said:

Jinak info od mého kámoše, šéfa vývoje tohoto udělátka. Za první rok výroby Kodiaqa bylo provedeno 16 konstrukčních úprav... Vývoj trval 2 roky. Opět mi potvrdil staré známe, nové auto kupovat tak až po roce výroby :)

 

Může se tam ta lišta dodat expost, když jí tam aktuálně nemán? Je to je mechanické udělátko bez jakékoliv elektroniky? 

 

Díky moc 

T.H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 roky později...

Zdravím,

v letošních mrazech se mi přestala vracet ochranná lišta zadních dveří a nešli zavřít zadní dveře.  Krátkodobě jsem pořešil pomocí provázku (smyčkou jsem zevnitř zatáhl lištu a dveře se podařilo zavřít). Myslel jsem že se to vyřeší samo jak přejdou mrazy, ale lišta se stále nevracela.  Potom jsem našel způsob jak se to dá spravit (pokud tam už nedošlo k nějaké mechanické závadě). 

Na straně dveří u pantů je plastový doraz s šestihranem na konci. Stačí z konce posunout pryžovou manžetu a otáčením šestihranu lze naladit správný chod lišty. Otočením do leva se lišta dříve zasouvá a obráceně. Doufám že to někomu pomůže!

Kodiaq_ochranne listy.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...