Přejít na obsah

Otravná hláška v Infotainment


Doporučené příspěvky

Zdravím

 

Chcem sa opýtať, či sa aj vám zobrazuje táto otravná hláška po naštartovaní " PRE VLASTNÚ BEZPEČNOSŤ VŽDY DODRŽIAVAJTE PRAVIDLÁ CESTNEJ PREMÁVKY"

Zisťoval som, či sa to zobrazí po odomknutí auta diaľkovým ovládačom, alebo kľučkou. Ale zobrazuje sa to sporadicky v oboch prípadoch. Nie ale vždy. A kým nekliknem na OK tak ten oznam tam ostáva. Lezie mi to na nervy.  Máte s tým oznamom skúsenosti ?  Vďaka.

 

skoda.jpg

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
On 6/18/2019 at 7:03 PM, ministry078 said:

Zdravím

 

Chcem sa opýtať, či sa aj vám zobrazuje táto otravná hláška po naštartovaní " PRE VLASTNÚ BEZPEČNOSŤ VŽDY DODRŽIAVAJTE PRAVIDLÁ CESTNEJ PREMÁVKY"

Zisťoval som, či sa to zobrazí po odomknutí auta diaľkovým ovládačom, alebo kľučkou. Ale zobrazuje sa to sporadicky v oboch prípadoch. Nie ale vždy. A kým nekliknem na OK tak ten oznam tam ostáva. Lezie mi to na nervy.  Máte s tým oznamom skúsenosti ?  Vďaka.

 

skoda.jpg

 

 

 

@Ministry - aky telefon mas? 
 

ozval som sa viacerym servisom a jeden mi odpisal,ze tu hlasku preposlal do skoda-auto a ze mu odpisali,ze to suvisi s updatom telefonu.( trocha zvlastne, ale tak skusim) Ja mam Iphone. Skusil som vypnut Bluetooth a uvidime,ci ta hlaska sa bude objavovat aj tak,ked nebude telefon sparovany s autom...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 20. 2. 2020 na 13:50, Jurci357 napsal:

@Ministry - aky telefon mas? 
 

ozval som sa viacerym servisom a jeden mi odpisal,ze tu hlasku preposlal do skoda-auto a ze mu odpisali,ze to suvisi s updatom telefonu.( trocha zvlastne, ale tak skusim) Ja mam Iphone. Skusil som vypnut Bluetooth a uvidime,ci ta hlaska sa bude objavovat aj tak,ked nebude telefon sparovany s autom...

 

Vďaka za tip. TOTO som neskusil ani ja. vypnem BT a uvidim. ale predsa len by sa to mohlo dať nejakým kodovaním  vypnúť. lezie to na nervy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera som to nasiel v sekcii ineho fora tu  "aplikacia Carista + ELM327" na strane 78 a tam to rozoberali. Treba cez caristu dat "disable" tento field -> "show follow traffic regulations disclaimer in infotainment". Ja som to mal enabled a vcera som to zmenil a uz to nevyskakuje. Snad pomoze aj inym...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Jurci357 napsal:

Vcera som to nasiel v sekcii ineho fora tu  "aplikacia Carista + ELM327" na strane 78 a tam to rozoberali. Treba cez caristu dat "disable" tento field -> "show follow traffic regulations disclaimer in infotainment". Ja som to mal enabled a vcera som to zmenil a uz to nevyskakuje. Snad pomoze aj inym...

mám obidve veci. aj Caristu aj ELM. Vela vexi som si tym prisposobil, ale toto som si nevšimol . Idem to hneď skúsiť , a dám vedieť :)

 

FUNGUJE TO !  vypol som to . Vďaka pekne ! :)

Editováno: , autor: ministry078
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...