Přejít na obsah

Tlakové hadice intercooleru


marek16

Doporučené příspěvky

zdravím, teď jsem si nechával měnit klimakompresor a chladič, a borec v servisu si všiml, že mám obě hadice u intercooleru v pytli - jedna prej změklá a druhá nalomená. Předpokládám že mluvil jen o těch naznačených, ale stejně se radši zeptám tady. Našel jsem následující díly na ETKA:

    LEVÁ:    1K0145832AS - origo cca 3000.-, čína asi 1200  
    PRAVÁ: 1K0145834AM - turecko 1280.-   https://www.cc-autodily.cz/hadice-tlakova-30?_fid=bda0

 

1) Když to objednám podle tady těch čísel, dojde to i s tím těsněním a novýma svorkama, jak je naznačeno na obrázku, nebo musím doobjednat separátně? Případně kde bych mohl zjistit co přesně a kolikrát objednat? (z toho obrázku to není moc zřejmý a když s tím přijdu do autorizáku, tak mě dvě hadice vyjdou na 20k, jak je znám).

2) Musím brát originál díly, nebo můžu druhovýrobu (např Vika apod)? (nechci aby mě šmejd díl někde nechal)

3) Má smysl tam měnit něco víc? Třeba celou tu víc tepelně namáhanou stranu? Není někde nějakej kit, kde by to bylo pohromadě za lepší cenu, nebo to bude stát dardu?

4) Neexistuje nějaká uživatelsky přívětivější verze té ETKY (https://ifinterface.com/prog/car/cp2/inprog.php), klidně za menší roční poplatek, kde se dá nějak rozumně navigovat a vyhledávat? Tohleto odpojování po pěti minutách mi pije krev...

Díky moc :)

 

image.thumb.png.c267bd09f554e921403f8f716a52890f.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...