Jump to content
Eska-monter

Motor swap za bi-tdi

Recommended Posts

Posted (edited)

Tak já to pro jistotu opakoval protože se tomu nedá věřit :kol-52:

Jednak máš fakt super zaměstnavatele že ti koupi auto a je mu úplně volný že nebude auto jezdit na garanční servis atd. (Kup mu flašku). 

Nevím jaký máš ty zkušenosti s pojišťovnou ale když jsem měl já autonehodu a auto které mi projelo stopkou 130kou tak obě auta kontrolovala pojišťovna a soudní znalec hodně slušně takže v mém případě kdybych tam měl jiný motor by se zjistilo docela jednoduše a rychle když byl před autem venku :kol-77:

Jinak chápu že chce někdo silnější motor :scooter:

Ale v tvém případě to legálně nejde a i tak to bude sranda od 200 do 300 tisíc kvůli získání +35kw v superbu který je služební a jezdí pravděpodobně i do zahraničí :smich:to je prostě masakr :_icon_smich2:

Edited by Joker 85
    • Like 2

@Eska-monter Dnes som pozeral cennik Passatov. V cene 44.000 Eciek + 5.000 ked das doplnky mas BiTDI Highline. Je to koncern VW, cena priblizne Superba nemusis nic prerabat.

V 24. 6. 2019 na 7:22, Eska-monter napsal:

...
    Problem je, ze to MUSI byt Superb. Ale aby som nekecal, este to moze byt Mercedes C, BMW 3, Audi A4. Musi to byt 2.0 t-diesel.

...

to je právě ale ten úlet, protože Superb, Mercedes C, BMW 3, Audi A4 není zdaleka stejná třída...

• Like 1

Korporát je proste svet, ktorý nepochopí nikto, kto to nezažil. A to môže byť rád, že neriešia emisné limity (ako napr. Microsoft alebo Cisco).
    Musím povedať, že netuším, či je možné jednoducho vymeniť motor za bitdi a co všetko by to mohlo obnasat. Odpoveď na toto by som skôr hľadal v menších autoservisoch a u tuneroch ako tu na fóre.

Keby som bol v podobnej situácii, tak by som asi zvolil možnosť jazdiť súkromným autom a firemnú novú trojku dal do rúk žene.

• Upvote 1