Přejít na obsah

Držák nápojů


Petta

Doporučené příspěvky

mám origo a sem spokojenej, kdybych si dal ještě tyhle, tak už bych tam měl pět držáků na chlast, to by byl mazec(ale zase bych přišel o šuplíček, a to by nebylo kam cpát bordýlek)

šuplíček, bordýlek......... ty woe :smich::smich::D-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně nechapu naco dva držáky nápojů když staci za menci cenu orginalni do sloupku,je to otřesny to tam dat,hlavne to musi prekazet :D

To je navigace jo? :D Fakt radči tu za 60tisic od škodovky :D

veru podla mna to zavadza pri radení..

druha vec je že su fakt pevnejšie ako tie obručky na origo, nechtiac som buchol do flašky a puk...nový stojí 1500SK...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kodemi: Tu origo za 60 tis. od Skodovky?

Mel jsem tu cest ve Fabii a dekuji, nechci ani za 15 tis.

Mozna to byla shoda okolnosti, mozna technicka zavada, ale to co predvedla tahle super velka DX navigace me fakt nepresvedcilo. Kdyz pominu mizernou grafiku (neni zas az tak dulezita), tak jeji "rychlost" me fakt zaskocila. Pocitani trasy z Mostu do Prahy na konkretni adresu ji trvalo asi 3 minuty. Moje navigace v PDA (FJ PocketLoox 420 + Navigon 5) to udela asi za 20 sekund...

Editováno: , autor: Maverick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

origo drzak je na prd, je vhodny tak leda na plechovku 0,3 litru, pac jinak tam nic nedrzi, 0,5 litrovky uz jsou vysoke a tak se to muze preklopit, kelimek s kafem je zase uzky tak ¨neni dost tesne uchyceny...proste nevim kdo co pijete, ale podle meho je to na hovno..ale jako ozdoba dobre..tot vse..videl jsem za stovku drzak ktery se da chytit do vydechu, da se nastavit sklon a navic ma takove utahovatko, kterym se da zredukovat prumer toho drzaku, takze je to vlastne na vselijake prumery nadob...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...