Přejít na obsah

140kw tdi dsg hrkotavy zvuk


Pe Ťo

Doporučené příspěvky

Ten zvuk mam taky odvezl jsem to na reklamaci najeto 116 tis

vymenili vstriky a cerpadlo ktere neproslo testem.

Ale co buh nechtel zvuk tam je furt prisel nejakej super mechanik poslechl a zvuk je prej normalni tak mu rikam vymenite mi pulku auta a pak mi reknete ze to je normalni ? Tak mi rekl ze z 5 aut to 3 delaj a 2 ne tak se ho ptam tak mi dejte auto ktere nechrchla a na to uz neodpovedel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je super odpoved od skody povedat ze to je normalne ked to robia 3 z 5 aut... keby to robia uplne vsetky tak beriem, ale  nerobia, takze nieco neni dobre.. ja som auto kupil s 95 000km,vtedy som ten zvuk nepostrehol, ale kupoval som ho cez leto tak mozno aj preto, keby som to pri obhliadke pocul urcite by som ho nekupil. dat za auto celkom dost penazi a hanbit sa na nom jazdit lebo ma zvuk horsi ako 30 rocny diesel... a menit 30 veci, vyhodit za ne majland a aby mi zvuk pretrvaval to nie, dakujem. ked sa bude 100 perce t vediet co je to tak to urobit dam, zial, nikto nema ani sajnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jdu ve čtvrtek, všechny postřehy odsud mám opsané, tak uvidím a dám vědět , co a jak .. pokud se to nějak nevyřeší , tak nejspíš auto prodám. Nekupoval jsem takové auto, abych pořád něco řešil.. k tomu ta vrzající náprava.. hrůza ,akorát nervy.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vim ze stim vstriky nemaj co delat ale takhle mi to rekli ze na posouzeni zvuku jim prisla odpoved otestovat vstriky a cerpadlo a bum rovnou vymena neprosili testem :D ale zvuk furt stejnej a pak mi dokola rikal ze to klasickej zvuk ze podle skodovky je to v poradku a kdyz jsem mu rekl proc to chrchla co to dela kdyz je to oki tak furt dokola zvuk v poradku tak jsem se nasral a rikam mu nedokazete mi odpovedet ze auta co byli v pondeli nechrchlaj a ve ctvrtek chcrchlaj a zase standartni zvuk tak jsem to vzdal ale aspon nove vstriky a cerpadlo zadaco auto stale v zaruce 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vím, proto jsem se 3x ptal , jestli ten zvuk zmizí a týpek mi řekl, že se nemusím bát , že to zmizí. Každopádně rozvody jsem chtěl dělat tak jak tak.. takže tím nic nezkazím, ale jak ten zvuk zustane, tak jim to tam jebnu znova a budu se hadat, at to daji do poradku. jsem objednaný na úterý, tak pak dám vědět, co a jak ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 1. 2020 na 9:07, peter077 napsal:

Rozvody nove, zvuk konecne zmizel. Cena 17300,-

 

Tvl když vidím ty ceny, tak žasnu. Origo rozvodová sada stojí 4400 kč, origo pumpa 3000 kč. Práci píšeš 4000 kč.

To těch zbylých skoro šest tisíc stála chladící kapalina?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 31. 1. 2020 na 7:58, Jarda-k napsal:

 

Tvl když vidím ty ceny, tak žasnu. Origo rozvodová sada stojí 4400 kč, origo pumpa 3000 kč. Práci píšeš 4000 kč.

To těch zbylých skoro šest tisíc stála chladící kapalina?

Nafotim tu pak fakturu.. ja to kontroloval na auto kelly a sedelo to.. ja si to aspon pisu na firmu, takze dph 3300 aapon usetrim. Tudiz 14000..ale byly tam jeste nejake srouby atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud to nebyly origo díly, ale druhovýroba, tím hůř. Za tabulkový ceny je totiž servis nenakupuje. Nakupuje je za zhruba tyhle ceny:

 https://www.autodily-cardo.cz/rozvody/rozvodove-sady/

Jenom za ten blbej čistič brzd, kterej mě ani nenapadá na co bych ho při výměně rozvodů použil, chtějí asi 3x víc než ho nakupuju do práce od prodejce Wurth.

Prostě zákazník na výměnu rozvodů je pro servis dojná kráva. Ještě že jsem alespoň tohohle ušetřenej...

Editováno: , autor: Jarda-k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deto díky za odkaz, po 22tkm v zimě jsem již 2x doléval chladicí kapalinu, byla na rysce "MIN". V létě se hladina držela na "MAX"

Napadá mě, nemůže to mít souvislost s webastem? 

Martine, ty máš webasto? Díky?

 

Aha takže Aleš_BX nás tady všechny dislajkuje? Asi má chudák nějaký problém?Když si teď říká Jaroslav75?  máš chlapče težkou poruchu osobnosti...

(sorry za ot)

 

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...