Přejít na obsah

140kw tdi dsg hrkotavy zvuk


Pe Ťo

Doporučené příspěvky

V 12. 2. 2020 na 20:49, Jarda-k napsal:

No pokud to nebyly origo díly, ale druhovýroba, tím hůř. Za tabulkový ceny je totiž servis nenakupuje. Nakupuje je za zhruba tyhle ceny:

 https://www.autodily-cardo.cz/rozvody/rozvodove-sady/

Jenom za ten blbej čistič brzd, kterej mě ani nenapadá na co bych ho při výměně rozvodů použil, chtějí asi 3x víc než ho nakupuju do práce od prodejce Wurth.

Prostě zákazník na výměnu rozvodů je pro servis dojná kráva. Ještě že jsem alespoň tohohle ušetřenej...

tak příště na ně seru .. chtěl jsem to akorát od servisu no. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Byl jsem v pátek v servisu s problémem, který tu popisuje většina z vás. Byl mi na základě konkrétního TPI vyměněn ozubený řemen. Podle technika nebylo nutné měnit kladku - což potvrzují i obrázky a popis postupu výše. V servisu byli vstřícní, po výměně vše OK, motor přede zase jako kotě. Auto 5/2017, v době výměny najeto 58 000 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravim. Mam problem ze pri zahriatom motore pocujem od motora taky zvuk ako keby mi klepali ventily .. ako keby som mal malo oleja .. avsak ak dolejem olej tak to stichne .. ten zvuk pocut iba pocas jazdy a to medzi 1400 az 1800ot/min.... pri volnobehu ten zvuk neni pocut .. iba pri zataži .... vie niekto co to moze byt ??? Superb 110kw ... DFGA motor a najazdene mam nieco okolo 65000km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahojte, pridal som prispevok v ramci inej temy, ale hodil by sa aj sem a vidim, ze Vas to tu par sleduje, tak snad neporusim nejake pravidlo fóra, ak sem hodim odkaz na ten moj prispevok. Jedna sa o klepanie 140kw 2.0 TDI motora, je tam video, ak by ste mali niekto chvilu cas, vypoculi si to a pripadne napisali, co si o tom myslite, budem vam vdacny. 

 

https://forum.skodahome.cz/topic/138221-20tdi-140kw-dfha/?do=findComment&comment=2522365

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 8 měsíců později...

Mám to taky u sup 3 2.0 tdi 140 kW r. 2018, hrkot motoru je u sup 3 běžný , je to olejové čerpadlo za studena. Všechny superby 110 a 140 kw co jsem slyšel za studena to dělali. Dá se vyměnit, ale za pár tisíc km se zvuk vrátí. 

Editováno: , autor: Wibik22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Už jsem byl s tímto zvukem v servise několikrát,  vyměnili mi rozvodový řemen,  jednu kladku a je stále stejné.  Za studena hrkotavý zvuk, za tepla je klid. Je to dost možné že se opravdu jedná o to olejové čerpadlo. Je to ale ostuda..... Takové zvuky mi nedělala ani 20 let stará Octavia tdi s 400 tis.km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
V 2. 4. 2021 na 14:58, peterko napsal:

Ahojte, pridal som prispevok v ramci inej temy, ale hodil by sa aj sem a vidim, ze Vas to tu par sleduje, tak snad neporusim nejake pravidlo fóra, ak sem hodim odkaz na ten moj prispevok. Jedna sa o klepanie 140kw 2.0 TDI motora, je tam video, ak by ste mali niekto chvilu cas, vypoculi si to a pripadne napisali, co si o tom myslite, budem vam vdacny. 

 

https://forum.skodahome.cz/topic/138221-20tdi-140kw-dfha/?do=findComment&comment=2522365

Ahoj ako si dopadol mám ten istí problém 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nedopadlo to zatial nijako, lebo som sa nedostal do toho servisu - musel som zrusit termin kvoli PCR testu, ktory mi padol na tu istu hodinu a odvtedy sa mi (z roznych, aj vaznych dovodov) nepodarilo k tomuto problemu vratit a navyse, zaruka mi uplynula, lebo som najazdil 150.000 km, tak uz ma to ani netlaci az tak... Podla mna su to ale asi vstrekovace. Inak prave dnes som hovoril svokrovi, ze by sa mi patrilo to zacat riesit, lebo uz mi to zerie okolo 8,5 - 9 litrov, ale malo na tom jazdim, tak to nemrzi tak, ako ked som najazdil 40.000 km rocne.

myslim na to, ze by sa patrilo sem dat potom info, tak hadam nezabudnem, ak sa k rieseniu tohto problemu vratim. :-) 

drzim ti palce, nech to je nejaky lacnejsi variant problemu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 25. 3. 2020 na 7:12, luiki1 napsal:

Zdravim. Mam problem ze pri zahriatom motore pocujem od motora taky zvuk ako keby mi klepali ventily .. ako keby som mal malo oleja .. avsak ak dolejem olej tak to stichne .. ten zvuk pocut iba pocas jazdy a to medzi 1400 az 1800ot/min.... pri volnobehu ten zvuk neni pocut .. iba pri zataži .... vie niekto co to moze byt ??? Superb 110kw ... DFGA motor a najazdene mam nieco okolo 65000km

Zdravím, už je to nějaká doba co jste to tu řešil, mam najeto 58tis a mám stejný problém, motor na volnoběh a při přidání otaček je v klidu a při zatěži v nižších otáčkách vydá takový chrapotavý zvuk. Zjistil jste něco?  děkuji, Rusina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
On 4/18/2022 at 5:15 PM, petik79 said:

Zdravím, už je to nějaká doba co jste to tu řešil, mam najeto 58tis a mám stejný problém, motor na volnoběh a při přidání otaček je v klidu a při zatěži v nižších otáčkách vydá takový chrapotavý zvuk. Zjistil jste něco?  děkuji, Rusina.

Zdravim, nie zial som nic nezistil. Bol som s tym v servise ale oni nic nepoculi ... tak som ich bol trocha povozit a potvrdili mi ze to pocuju... zial odporucali mi ze mam tento zvuk nahrat a tak sa to bude dalo riesit ale ani pri nahravani zvuku v interieri ani v motorovom priestore to neni pocut...... ale mam odporucanie na jeden produkt ktory pridám do oleja a možno ze sa to stratí... uvidim... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...