Přejít na obsah

Vymena stavajicich repro za zvukove lepsi


Doporučené příspěvky

Ahoj nikde jsem nenasel toto tema chtel bych poradit a doporucit nejake repro za stavajici ...mam SIII 1.6  r.v. 2016 s columbusem a stavajicim reproduktory ...co tam dat  aby to lip hralo ..nechci subwoofer ktery by zabiral misto v kufru ani misto rezervy ... zda ma smysl zesilovac atd. Nejlip nejaky rozumny pomer cena /vykon a nejlip vse vymenou za stavajici repro ze stejnyma rozmerama ...

Nemam rad muziku moc nahlas jen tak prijemny poslech k jizde a vetsinou jedu jen na radio F1 nebo Impuls ma to smysl?

Menily jste to na svojich autech ? Diky za rady .......

Editováno: , autor: milanfrolka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj, ozivim tema. Ma nekdo nejaky SS dodelavany na auto bez cantonu?? Vytlumit dvere a dat lepsi bedny je asi dobra vec, ale jestli uz nekdo opravdu bez cantonu udelal svou sestavu zesilovac, bedny, subwofer. Zajimaji me veci, ktere mi nezabijou misto v kufru... Diky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvažujem nad výmenou všetkých reproduktorov a vytlmenim dveri. 

Mám Canton

Keď pozerám na nejaké komponentne sety na nete, tak obsahujú 4x stredobas + 4x vyskove

V zadných dverách mam len stredobas a výškový.Tomu rozumiem... 

Ale v predných mam 3xrepro...

Vyskovy, stredový a basový.

Takze ten stredový sa odpojí a vymení sa iba vyskovy a dole miesto basového dám ten novy stredobas? 

Alebo ako vlastne? 

Ďakujem 

IMG_20210119_221251.jpg

Editováno: , autor: titanius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas predpokladam Canton,takze ak ho chces zachovat,tak budes musiet zohnat sadu repro,ktora presne taketo repro s rovnakymi parametrami a poctom obsahuje.Cely system je ladeny a prepojeny so systemom auta/hovori sa o nejakej datovej sade/,takze akekolvek dopojenie hocicoho v lubovolnom pocte iba tak cely system rozladi,mozno aj znefunkcni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako bolo spomenute,konzultoval by som to v ahifi/tu technicku stranku vymeny/,aj ked ja osobne by som zacal tlmenim,ktore zvladnes aj doma sam za par drobnych.Rozdiel bude velmi,velmi vyrazny a mozno sa vyhnes komplikovanej prerabke s vymenou repro a neistym vysledkom.

Ja osobne by som siel skor touto cestou,aj ked podla mna ten Canton hra velmi dobre,len treba hudbu v slusnej kvalite,ziadna mp3 a ako som uz aj inde pisal.vyhnut sa preddefinovanym profilom Cantonu a natukat si to sam v individuale.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno, Canton hrá celkom fajn. 

Mám ho nastavený tak, ako sa to tu niekde spomínalo... stiahnuť výšky na min. a pod. 

Lenže ako som už spomínal v inej téme,tak mi začal chrastit basový (dolný) reproduktor v spolujazdcovych dverách. Aj keď deň nato hral znova fajn,tak včera znova chr-chr. 

Z ničoho nič, hudbu som mal celkom potichu. Tak neviem ci je fakt KO... 

A keď už ho vymeniť, tak rovno všetky repro a keď už ich budem meniť, tak rovno vytlmit... 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
V 20. 1. 2021 na 10:54, ČudlR napsal:

A nechrasti spis neco ve dverich ? Taky bych nejdriv vytlumil dvere a tapecirunk a uvidis sam so to dokaze za kouzla 😉

Zdravím,

 

čím a jak ty dveře vytlumit? Hrozně mi ve dveřích něco chrastí při vyšších hlasitostech. Mám v plánu to rozebrat a když bude tapecirunk dole tak rovnou vytlumit jen nevím čím a jak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím,

V superbu combi 11/21 nemám canton a chtěl bych doplnit pouze subwoofer. Radio je Columbus celosklo MiB 3.  Jde mi o to, aby nebyl subwoofer jen položen někde v kufru ale zabudován nejlépe tak, jako originál. Řešil prosím již někdo?

 

Díky za rady. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...