Přejít na obsah

Ignite disky pro RS


flek

Doporučené příspěvky

Tak konečně jsou ke shlédnutí Ignite disky, dostupné od MR20 pro RS (jsou i v novém ceníku). https://az749841.vo.msecnd.net/sitesencom/alv1/ee69d370-e889-40e8-adda-e9ad744ad01e/Kodiaq_Accessories_EN_22_2019_low.efaf681a129bd25ac8c5bd520fb89c9a.pdf

 

Co na ně říkáte? Bude posun z ET41 na ET38 znatelný? (nemám z porovnáním ETček žádné zkušenosti)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Pěkné to je, jenom bych chtěl vidět jak to auto s tím jede. Zkuste ze srandy přehodit místo těchto 20" nějaké lehké 17" nebo 18" a užší pneu. Dynamika bude úplně jinde. Kodiaq je totiž obrovská skříň a ani RS nejede nic moc.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na "závodění" mám svého obyčejného Leona FR 1,8 tsi (240k). Za směšných 20-25tis kč se dostanu letos snad na cca 280- 300k. Je to jenom o velikosti turba a hmotnosti. U koncernu je to obzvlášť jednoduché - pasují mně bez úprav dvě větší verze turb. S největším se dá jít někde na 360k a víc.. To jsme ale trochu mimo téma. Nicméně i s takovým výkonem se dá pořád poznat velikost a hmotnost kol. Paradoxně se to daleko víc řeší u silnějších aut, kde by člověk řekl že je to jedno. Jenomže není. Já už mám tak šestou sadu kol a každá se chová trošku jinak. Pohybuju se jenom ve velikosti 18" a 19".  Už bych mohl vydat román na toto téma. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...