Přejít na obsah

Uložení převodovky hučení


Xanticek4400

Doporučené příspěvky

Ahojte všichni, 

potřebuji se s vámi poradit. Může vadné uložení (silentblok)převodovky způsobovat hluky podobné jako Hlučíci ložisko? (podobné jako kovové valení) tento hluk pozoruji právě z levé strany od převodovky, hluk se projevuje v rychlosti cca 50km/h když za jízdy zařadím na N tak to hned přestane!! nad tuto rychlost si dsg preřadí na 5rychlostni stupeň a je klid.

dsg řadí normálně bez problému. Oleje v dsg dělám každých 30tis originál. Sundal jsem kryt motoru a s motorem jsem začal hýbat směrem dopředu a dozadu a v silentbloku převodovky je celkem značná vůle a hodně vrže, uložení na straně rozvodu je pevné bez vůle. Ložiska kol to nebudou měnil jsem všechny 4 a jsou tam cca 6tis km. Ale mám oskakané zadní pneu. 

Mám najeto originál 200tkm jsem 1 majitel. 

Díky všem co se zapojí do řešení problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ft

Ahojte všichni, 
potřebuji se s vámi poradit. Může vadné uložení (silentblok)převodovky způsobovat hluky podobné jako Hlučíci ložisko? (podobné jako kovové valení) tento hluk pozoruji právě z levé strany od převodovky, hluk se projevuje v rychlosti cca 50km/h když za jízdy zařadím na N tak to hned přestane!! nad tuto rychlost si dsg preřadí na 5rychlostni stupeň a je klid.
dsg řadí normálně bez problému. Oleje v dsg dělám každých 30tis originál. Sundal jsem kryt motoru a s motorem jsem začal hýbat směrem dopředu a dozadu a v silentbloku převodovky je celkem značná vůle a hodně vrže, uložení na straně rozvodu je pevné bez vůle. Ložiska kol to nebudou měnil jsem všechny 4 a jsou tam cca 6tis km. Ale mám oskakané zadní pneu. 
Mám najeto originál 200tkm jsem 1 majitel. 
Díky všem co se zapojí do řešení problému.


Odesláno z mého SM-G965F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak problém vyřešen. Viníkem je uložení převodovky teď už je v autě krásně ticho. když už jsem měl zavěšený motor udělal jsem kontrolu zavěšení ze strany rozvodu a ten už má taky dost takže půjde taky nový. Příkladám vám video zavěšení převodovky po originálních 205tkm jsou tam velké vůle a neskutečné vrzání (pusťte si zvuk).

4E7F529F-9132-488B-BB8F-B9D73E8CD396.jpeg

24B97C4B-23D5-4CCC-B59B-EBEFDF76F003.jpeg

96C9451F-2E83-4F4C-B1F8-5E8590426EF4.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...