Přejít na obsah

Infotainment Bolero 8" - zamrzani displeje, vypina radio, nereagujee


Doporučené příspěvky

@dac Nahraj si aktualny soft, ktory tu bol uvedeny. das na usb a vyskusas, ze co pojde, co nie. alebo ofiko servis

@slovacik uz sa tu o tom pisalo, link sluzi pre zistenie, ci je nova verzia pre navi, nie pre bolero. tam ti to nikdy nic neukaze. takze treba sledovat forum, resp. z casu na cas asi oslovit servis. ale to pri tych reklamaciach nebude problem byt s nimi v kontakte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@csabac Je nejaky navod na tu aktualizaci podle ktereho treba nekdo z vas jel? Neco, co by me mohlo prekvapit v aktualizacnim procesu nebo proste jenom strcim usbc flashu (s rozbalenym nebo archivovanym image?), na infotainmentu si najdu aktualizaci a zdroj usb? Btw, nachazi se ta ridici jednotka infotainmentu stale v prihradce u spolujezdce nebo to staci strcit do usbc v prostrednim tunelu? Plno lajckych otazek od cloveka, co to nikdy nedalal...diky za trpelivost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
V 26. 11. 2019 na 20:21, griveous napsal:

Tak mi zustala po servisu v aute flashka "asi s aktualizaci infotaimentu", nekdo muze vyzkouset

MEN3_EU_SK370_P9305P.rar 291 MB · 13 stažení

Ahoj, zkoušel jsem si to rozbalit na flashku a při pokusu o instalaci Infotainment nahlásí chybu, že nemůže nalézt žádná metadata. Když jsem koukal na manuál na YT, tak správně by měl Update obsahovat 3 složky a jeden textový soubor metainfo.txt. Bohužel bez toho textového souboru aktualizace nepůjde nainstalovat, protože ten soubor vlastně dává informace jednotce co se kam má nakopírovat. Nebylo ns té flashce ještě něco takového? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
před 3 hodinami, Kubo22 napsal:

Mne ccera zacalo radio mrznut a sekat sa. 

Potom sa objavila obrazovka vid obr. a tak to ostalo asi 40 min. nasledne sa restartoval cely system a bolo vsetko OK

IMG_20201203_170502.jpg

Jo tak tohle se mi stalo za jizdy...docela divocina, ze se zacne aktualizovat infoainment timto zpusobem a jeste, kdyz je auto v provozu a bez nejakych upozorneni. Jak tak slycham od lidi, co maji ve vyvoji skodovky nejaky kontakt na vyvojare nebo QA, tak obecne je ten system diravy jak cednik. Za chvili nezbyde nic jineho nez ovladat infotainment z terminalu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Dodi 15 napsal:

Proč v poslední době většina uživatelů napříč forem cituje  poslední příspěvek a dělá v tom bordel?! :-(

Stačí se podívat na autory těchto příspěvků. Mají 10-20 příspěvků a z toho polovinu proti pravidlům. 🤷‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj všem, můj nový poznatek.. od nova jsem občas bojoval se zamrzáním infotainmentu, vypádávním zvuku, špatným fungováním handsfree a občasnými (častými) výpadky SOS volání... konečně jsem se dokopal dát auto na aktualizaci SW do servisu, přičemž zjistili, že jádrem pudla je špatná jednotka SOS volání... tím, jak je to celé propojené ta jednotka vysílala nějaké mimózni informace všudemožně a tím způsobovala problémy infotainmentu... jestli je to pravda, ukáže až čas :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Nevím jaký je nejnovější, já mám z výroby z přelomu říjen/listopad 2020 verzi sw 1233, žádné zamrzání ani jiné potíže jsem zatím nezaregistroval.

 

 

20201228_184106.jpg

20201228_184118.jpg

Editováno: , autor: lovik
Přidání foto sw verze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Včera mi přehrávali Bolero a stále na Hardware:033  se nahrává  Software:0469 . Řešil jsem samovolné zapnutí infotaimentu při zamknutém vozidle , a další chyba když jsem zapnul zapalování se zamknutou zpátečkou tak zůstaval viset parkovací asistent a nevypnul se při rozjezdu . ( dále prý řeší i  černou obrazovku a zvuk kdy nefunguje ). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Dobrý den, s Bolerem mám problémů až až.....  verze 469 1.reklamace musel jsem dodat video se závadami stavalo se že pri klepnutí na uloženou stanici sel zvuk tak 1s a pak nic po restartu to chvíli fungovalo ... opraveno aktualizaci na verzi 469. 2.reklamace opět video se závadou zavada: při odchodu od auta se nevyplo radio i po nekolika restartech radio stále hralo i 5h po zamknuti a odchodu od auta..... opraveno výměnou jednotky.... 3. Reklamace cca 1 měsíc po 2. Reklamaci vypadky handsfree, sekání celého radia, obcas nefunkční zpětná kamera atd. Vše zdokumentováno videem video předáno servisu... a víte co řekli? Že je vše v pořádku a at si koupim novy telefon..... takže se sněma už 4 mesice dohaduji že je to krám a ať to bud opraví nebo mi vratí peníze a oni mě tvrdí že jsem neprokazal zavadu 3 videa jim nestačí.... (servis Porsche Brno)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Píšeš opraveno aktualizací ale na stejnou verzi 469??? 

Nějak nechápu co je to za "aktualizaci"? 

 

Jen pro info

Já mám také 469 a absolutně bez jakýchkoliv problémů. Kdyby byla nová verze tak jí snad ani nechci😀 Tady jde vše na 1*

HW mám 040.

Evidentně to není SW ale tím 033 HW. 

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...